За створення пташиного могильника: На Київщині затримано екс-регіонала, власника "Гаврилівських курчат"

Затримані власник підприємства, колишній депутат від Партії регіонів Євген Сігал, а також його дружина Марія Сігал.
Євген Сігал. Фото: inforesist.org.

Генеральною прокуратурою затримано власників великого аграрного холдингу по підозрі в організації пташиного могильника і забруднення навколишнього середовища. Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передають Патріоти України.

Повідомляється, що підприємство знаходиться в Київській області і займається розведенням домашньої птиці, виготовленням м'ясних продуктів. Згідно із законодавством відходи такого виробництва повинні зберігатися на спеціальних майданчиках, обладнаних для запобігання їх попадання в грунт і водні об'єкти.
З метою економії коштів власники «курячого» бізнесу організували утилізацію відходів шляхом їх поховання на земельних ділянках, а також створення стихійних могильників. Подібний спосіб переробки несе велику загрозу для здоров'я жителів навколишніх сіл.

Відомо, що до правоохоронців зверталися місцеві жителі і активісти, які безпосередньо на собі відчували негативні наслідки діяльності птахофабрики. Після розголосу серед громадськості фігуранти справи нібито почали знищувати відходи, насправді викопуючи рів і засипаючи рештки піском.

В рамках кримінального провадження встановлено організаторів і учасників злочину, пов'язаних із діяльністю зазначеного бізнесу і з контролюючими органами. Навколишньому середовищу було завдано шкоди на понад 200 мільйонів гривень. З метою припинення протиправної діяльності правоохоронці затримали організаторів.
Як повідомляє видання Insider, затримані власник підприємства, колишній депутат від Партії регіонів Євген Сігал, а також його дружина Марія Сігал. 6 червня було проведено 14 обшуків в приміщеннях агрохолдингу, контролюючих організацій, а також за місцем проживання осіб, проведено огляд пташиних могильників, взяті забори води і грунту для проведення експертиз.

Затриманим власникам фабрики повідомлено про підозру за статтями про «створення злочинної організації», «порушення правил екологічної безпеки» і «порушення правил охорони або використання надр».

Ніщо не віщувало біди: У Польщі знайшли мертвими батьків та двох їхніх дітей

субота, 25 березень 2023, 23:15

У Польщі в Заласево, що під Познанню, у власному будинку під час гасіння пожежі знайшли мертвими батьків та двох дітей. Поліція встановила, що людей могли вбити, а щоб приховати злочин - помешкання підпалили. Про це пише wprost.pl, передають Патріоти У...

Ароматний "димок" ледь не вбив здорового хлопця: Тижнями пролежав у комі і заново навчався ходити

субота, 25 березень 2023, 22:49

17-річний хлопець із Техасу був госпіталізований через легеневу недостатність. Легені були повністю закупорені через вейпінг. Про це пише видання Lad Bible, передають Патріоти України. Трістон Зофельд бу здоровою та спортивною дитиною, 26 липня 2019 ро...