
22 травня ввечері 31-річний мешканець Сумської області спалив два державні прапори України у місті Городок біля пам’ятника жертвам репресій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу управління Національної поліції у Львівській області
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.338 КК (наруга над державними символами), що передбачає до 3 років позбавлення волі. Наразі поліцейські встановлюють мотиви, які спонукали зловмисника до таких дій.
"Не перший випадок вандальної наруги, - написав на своїй сторінці в Facebook депутат Городоцької районного ради, волонтер Олег Божик. - Громадськість повинна відреагувати! Освітлення, камери на всі патріотичні об'єкти! Серед нас є ворог! І його потрібно знайти!". Відзначається, що наругу було скоїно напередодні Свята Героїв.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...