"Захотілося рівнем поділитися запоребриковим": Патріотка показала пікантні фото відомої російської пропагандистки (фото 12+)

У 2014 році Дар'я Асламова була нагороджена в РФ медаллю "за об'єктивне висвітлення подій в Криму".
Асламова пишалася своїм "бурхливим минулим". Фото: соцмережі.

Днями скандально відома російська пропагандистка Дар'я Асламова взяла інтерв'ю у голови Міністерства закордонних справ РФ Сергія Лаврова. На пікантні фото журналістки, яка, до речі, написала книжку "Записки дрянной девчонки", звернув увагу в Twitter блогер RoksolanaToday&Крим, передають Патріоти України.

"Сергій Лавров відповідає на запитання Асламової. Просто захотілося рівнем поділитися запоребриковим", - йдеться у повідомленні блогера. Асламова не раз публікувала свої пікантні знімки. Крім того, з 2014 року перебуває в базі "Миротворця" за антиукраїнську пропаганду й неодноразове порушення держкордону України.

У 2014 році пропагандистка була нагороджена в РФ медаллю "за об'єктивне висвітлення подій в Криму". Нагадаємо, що Лавров зробив низку зухвалих заяв про Україну та війну, розв'язану на її території російськими окупантами. Їх він озвучив під час інтерв'ю журналістці "Комсомольської правди" Асламовій. Глава МЗС РФ традиційно збрехав про непричетність країни-агресора до кровопролитного конфлікту на Донбасі, встиг торкнутися улюбленого міфу Кремля про "братерську взаємодопомогу", а також не упустив можливість пригрозити Україні новим вторгненням.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...