"Залізна завіса" для "депутатів ЛНР": Терористи заборонили своїм "обранцям" вільно покидати псевдореспубліку

Тепер "депутати" зобов'язані перед кожною поїздкою узгоджувати дозвіл на виїзд з "Народною радою"

Фото: www.stihi.ru

"Народна рада" "ЛНР" прийняла рішення, яким заборонила своїм членам залишати межі "республіки" без узгодження. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Новости Донбасса".

Зокрема, тепер "депутати" зобов'язані узгоджувати дозвіл на виїзд. Для цього вони мають "завчасно, не пізніше ніж за один день до дня виїзду, подати до апарату Народної Ради звернення на ім'я голови парламенту. Воно повинно містити відомості про підстави і цілі поїздки, тривалість перебування за межами ЛНР і місце перебування".

"В умовах воєнного стану безперебійна робота Народної Ради як законодавчого органу державної влади надзвичайно важлива для республіки. Закон прийнято з метою запобігання неможливості проведення засідань Народної Ради через відсутність кворуму у зв'язку з відсутністю частини депутатів у межах ЛНР", - пояснив Олег Коваль, так званий "заступник голови комітету з питань законодавчої та нормотворчої діяльності, державного будівництва, інноваційної та регуляторної політики, місцевого самоврядування та організації роботи Народної Ради".

Хіти тижня. "Ви збираєтеся домовлятися із вбивцями?": Вдова бійця ЗСУ вийшла на одиночний протест через рішення Зеленського (фото)

понеділок, 27 травень 2019, 15:30

Протягом п'яти годин до Юлії Кірілової так ніхто й не вийшов... Ветеран війни на Донбасі Юлія Кірілова, чоловіка якої вбили, влаштувала під стінами Адміністрації президента одиночний протест через можливий референдум із питання миру з Росією. Так, засу...

В Україні зміняться ціни на газ: Чого чекати від тарифів

понеділок, 27 травень 2019, 15:28

"Нафтогаз України" у липні знизить ціни на газ для потреб населення на 8% - до 5803 грн за тис. куб. м, повідомляють Патріоти України. "Газ на міжнародному ринку знову дешевшає. Завдяки цьому Нафтогаз у червні знижує ціни на газ для промислових спожива...