"Залізна завіса" для "депутатів ЛНР": Терористи заборонили своїм "обранцям" вільно покидати псевдореспубліку

Тепер "депутати" зобов'язані перед кожною поїздкою узгоджувати дозвіл на виїзд з "Народною радою"

Фото: www.stihi.ru

"Народна рада" "ЛНР" прийняла рішення, яким заборонила своїм членам залишати межі "республіки" без узгодження. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Новости Донбасса".

Зокрема, тепер "депутати" зобов'язані узгоджувати дозвіл на виїзд. Для цього вони мають "завчасно, не пізніше ніж за один день до дня виїзду, подати до апарату Народної Ради звернення на ім'я голови парламенту. Воно повинно містити відомості про підстави і цілі поїздки, тривалість перебування за межами ЛНР і місце перебування".

"В умовах воєнного стану безперебійна робота Народної Ради як законодавчого органу державної влади надзвичайно важлива для республіки. Закон прийнято з метою запобігання неможливості проведення засідань Народної Ради через відсутність кворуму у зв'язку з відсутністю частини депутатів у межах ЛНР", - пояснив Олег Коваль, так званий "заступник голови комітету з питань законодавчої та нормотворчої діяльності, державного будівництва, інноваційної та регуляторної політики, місцевого самоврядування та організації роботи Народної Ради".

Хіти тижня. "Як шакалів в одну яму - і осиковий кілок": Мережу розбурхало відео трун і похорону "іхтамнєтів" у Росії

субота, 23 березень 2019, 11:00

На відео зняли десятки трун і свіжі могили російських найманців у Колпіно, що в Росії, які воювали в Сирії і на Донбасі, повідомляють Патріоти України. . "Місто Колпіно, СПБ, РФ. Привезли 10 іхтамнєтов - Сирія, Україна. Батьківщина тебе не кине синку!...

Жах та й годі: Через гангрену українець сам собі відрізав ногу, бо не міг заплатити лікарям (відео 12+)

субота, 23 березень 2019, 10:44

Людину вдалося врятувати завдяки сусідській собаці, котра принесла жахливу знахідку. Через скандальний випадок у лікарні зразу знайшлась можливість безкоштовно госпіталізувати нещасного. У місті Охтирка, що на Сумщині, 62-річний чоловік через фінансову...