"Замість Аліни приїхав Гриша. На маршрутці": У мережі попередили про нову шахрайську схему BlaBlaCar

Киянин сподівався на приємну подорож у легковій автівці у компанії інтелігентної дівчини. Але усе вийшло зовсім не так.

В Україні сервіс BlaBlaCar став популярним серед шахраїв. Ілюстрація: соцмережі.

Одного з водіїв популярного сервісу BlaBlaCar, де шукають попутників для автомобільних поїздок, викрили в новому виді шахрайства. Замість автомобіля приїхала маршрутка. Про це розповів журналіст з Києва Олександр Литвин на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

На сервісі він знайшов попутницю Аліну. "Знайшов у BlaBlaCar попутника. Вірніше попутницю. Начитавшись про літні жахи УЗ, перспектива скласти компанію "водієві Аліні" здавалася не найгіршим варіантом. За чотири години до поїздки "водій Аліна" зателефонувала, щоб попередити: візьме з мене на 20 грн більше", - розповів він.

"Мовляв, все дорожчає. Ну так, подумав я, бензин повинен був подорожчати, світлі нафтопродукти імпортуємо, на них ціни повзуть вгору, а ось гривня повзе вниз. Погодився на +20 грн", - додав він.

Вони домовилися зустрітися біля церкви. Судячи з оголошення, крім Олександра мали також їхати ще чотири людини. "Все правильно, подумав я. Один пасажир - біля водія Аліни, і троє на задньому", - зазначив він.

"Підходжу до церкви в призначений час. А тут сюрприз. Кілька десятків людей стоять там же, де мене повинна підібрати попутниця. Вже було подумав, що це в церкву люди зібралися перед сном помолитися, але валізи в цей варіант не вписувалися", - розповів Олександр.

"Замість Аліни приїхав Гриша. На модернізованій маршрутці. Не знаю, хто придумав її так переробити, але явно цей чоловік дуже любить гроші і ненавидить людей. У машині як мінімум п'ять додаткових сидінь. Щоб залізти всередину, той, хто ближче до дверей, повинен або вийти, або зігнутися в позі йога у валізі. Вентиляція, місце для ніг, справні спинки сидінь - це надмірності", - обурився Олександр.

Він зазначив, що йому хотілося розвернутися і піти. Однак купити квиток на потяг "Укрзалізниці", яка, за його словами, "хоча б, легально возить", або знайти автобус він вже не встигав. "Гриша біля входу з листочком верифікував пасажирів. У списку: ім'я, номер телефону та сума. У всіх одна сума, а в мене +20. Двічі л*ханувся", - обурився Олександр.

"Ліцензія, страховка, аптечка, аварійний вихід - це все для легальних перевізників. У Гриші тільки листочок і консервна банка", - зазначив він. "Навіщо платити податки, проходити перевірки, затверджувати тарифи, дотримуватися вимог безпеки, якщо є blablacar? Ще є нахабство, контролюючі органи, які ніколи в житті не звернуть увагу на такого Гришу. І на тисячі таких, як він. Що треба зробити, щоб хоч у чомусь був порядок?" – написав автор публікації.

Хіти тижня. Настав час змін! - В Україні хочуть перейти на погодинну оплату праці

субота, 23 березень 2019, 3:00

Експерт вважає, що в Україні настав час змінити норми радянського КЗпП, які не відповідають сучасним умовам трудових відносин. Україна готується переходити на погодинну оплату праці. Про це розповів голова Національної ради економічного розвитку Олексі...

Хіти тижня. "Таганрог мало затопити до х**в": В Україні спростували гучний фейк російських пропаг*ндонів (відео)

субота, 23 березень 2019, 2:00

Російські пропагандисти поширили фейкову новину про те, що українці нібито знайшли 8 російських підводних човнів в Азовському морі, повідомляють Патріоти України. Насправді, в доповіді президента України Петра Порошенка йдеться про акваторію трьох морі...