Запрошував хлопця додому та вимагав "кохання": У Росії розгорається гей-скандал навколо священика РПЦ (фото, аудіо)

20-річний Данило Федотов звернувся до церковного суду зі скаргою на домагання з боку священика.

Данило Федотов. Фото: соцмережі.

У Російській православній церкві розгорівся гей-скандал - настоятеля храму Єйській єпархії (Краснодарський край) звинуватили в сексуальних домаганнях до свого помічника. Про це повідомляє info24, передають Патріоти України.

20-річний Данило Федотов звернувся до церковного суду зі скаргою на домагання з боку священика. За його словами, їм довгий час доводилося спілкуватися через WhatsApp у церковних справах. Пізніше ігумен в листуванні почав натякати Федотову, що хоче вступити з ним в гомосексуальний зв'язок. Також він неодноразово запрошував хлопця до себе додому на чай. Данило жив в будинку при храмі, куди у настоятеля був вільний доступ.

Незабаром Федотов вирішив записати одну з таких розмов і опублікувати її в соцмережах. Також він доклав скрін листування з Пальчиковим в WhatsApp. Після цього ігумен Юрій став погрожувати Данилу своїми зв'язками в правоохоронних органах, а його двоюрідний брат побив юнака.

Громадський резонанс ситуація в Єйській єпархії отримала після того, як про неї на своєму YouTube-каналі розповів церковний відеоблогер, клірик московського храму преподобного Сергія Радонезького в Бусіново отець Георгій Максимов.

У прес-службі Єйській єпархії звинувачення на адресу ігумена назвали сфабрикованими. "За нашими даними, фрази в аудіозапису вирвані з контексту і є монтажем. На даний момент проводиться високотехнологічна експертиза, яка внесе остаточну ясність. Питань до батька Юрія з боку керівництва єпархії немає, ніяких інших дисциплінарних заходів до нього не прийнято", - заявили в прес-службі єпархії.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...