Запрошував хлопця додому та вимагав "кохання": У Росії розгорається гей-скандал навколо священика РПЦ (фото, аудіо)

20-річний Данило Федотов звернувся до церковного суду зі скаргою на домагання з боку священика.

Данило Федотов. Фото: соцмережі.

У Російській православній церкві розгорівся гей-скандал - настоятеля храму Єйській єпархії (Краснодарський край) звинуватили в сексуальних домаганнях до свого помічника. Про це повідомляє info24, передають Патріоти України.

20-річний Данило Федотов звернувся до церковного суду зі скаргою на домагання з боку священика. За його словами, їм довгий час доводилося спілкуватися через WhatsApp у церковних справах. Пізніше ігумен в листуванні почав натякати Федотову, що хоче вступити з ним в гомосексуальний зв'язок. Також він неодноразово запрошував хлопця до себе додому на чай. Данило жив в будинку при храмі, куди у настоятеля був вільний доступ.

Незабаром Федотов вирішив записати одну з таких розмов і опублікувати її в соцмережах. Також він доклав скрін листування з Пальчиковим в WhatsApp. Після цього ігумен Юрій став погрожувати Данилу своїми зв'язками в правоохоронних органах, а його двоюрідний брат побив юнака.

Громадський резонанс ситуація в Єйській єпархії отримала після того, як про неї на своєму YouTube-каналі розповів церковний відеоблогер, клірик московського храму преподобного Сергія Радонезького в Бусіново отець Георгій Максимов.

У прес-службі Єйській єпархії звинувачення на адресу ігумена назвали сфабрикованими. "За нашими даними, фрази в аудіозапису вирвані з контексту і є монтажем. На даний момент проводиться високотехнологічна експертиза, яка внесе остаточну ясність. Питань до батька Юрія з боку керівництва єпархії немає, ніяких інших дисциплінарних заходів до нього не прийнято", - заявили в прес-службі єпархії.

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...