Затримання Лозового в Чехії: Нардеп розповів свою версію інциденту

За словами парламентарія, про фальшивку він сам дізнався, коли купував мамі косметику.

Андрій Лозовий. Фото: соцмережі.

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий розповів у кулуарах парламенту подробиці інциденту з фальшивими грошима в чеському аеропорту, передають Патріоти України.

"Заяву написав вчора мій помічник, який безпосередньо міняв... У мене не було фальшивих коштів. Вісім годин мене протримали у відділку в Чехії, розібралися в ситуації, і у провадженні чеської поліції я фігурую як потерпілий", - сказав нардеп.

За словами парламентарія, про фальшивку він дізнався, коли купував мамі косметику. "Мамі подарунок (купував, - ред.) у Duty Free. Я набрав її по телефону і дав трубку жінці, яка там працює, тому що там щось з косметики дали дві коробочки... Ні від кого я не тікав, ніяких скандалів не влаштовував. Мене мама попросила купити дещо з косметики у Duty Free, що воно, я не знаю. Вона добре знає англійську мову, я дав телефон жінці, яка там працює. Вибрали, дали дві коробочки. Я подивився по ціні, що нормально, пішов на касу.

Мені сказали рахунок, дали посадковий талончик, даю гроші, а мені жінка, яка працює на касі, говорить, що вони фальшиві. Я прозріваю, бо я й подумати не міг, що у мене може таке бути, не те що ними розраховуватися. Я відразу зателефонував помічнику, попросив знайти цього міняйла, щоб довести справу до пуття, бо це страшна ситуація. Після того ніхто мене не затримував, за мною не біг, я абсолютно спокійно пішов на виліт, це вчорашній рейс №1350, зайшов у літак і поклав речі. Мене стюардеса компанії МАУ попросила пройти вперед, тому що хоче поспілкуватися поліція. Я спокійно поспілкувався з поліцейськими там, потім спілкувався в поліцейському відділі, який знаходиться в аеропорту, потім, очевидно, у найближчому управлінні поліції", - сказав Лозовий.

Депутат зазначив що фальшивих грошей була досить велика сума. "На жаль, швидше за все, їх не повернуть, якщо не знайдуть того валютника. Фальшиві гроші вилучили як речовий доказ, це логічно. Мені шкода цих коштів", - сказав Лозовий.

Вбивство 6-річної Мирослави Третяк: Сім'я вимагає від держави 100-мільйонної компенсації

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:21

Сім'я шестирічної Мирослави Третяк, яку влітку цього року знайшли вбитою в селі Старий Салтів на Харківщині, звернулася з позовом про відшкодування моральної компенсації, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Суспільне». . Батьки дитини вважа...

Вкладають у футбол, яхти, палаци, політику - тільки не в захист природи: 100 найбільших забрудників довкілля очолили Ахметов та Міттал

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:09

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів створило рейтинг найбільших забрудників атмосферного повітря за 2020 рік, його очолили підприємства Ріната Ахметова та Лакшмі Міттала, зазначають Патріоти України. . Про це йдеться у рейтингу, який...