
Поліція зони ЧАЕС затримали чотирьох стакерів, які прийшли в зону відчуження святкувати Новий рік. Про це повідомило Головне управлінні Нацполіціі в Київській області на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Поліція виявила трьох хлопців і дівчину в нежилому будинку, в районі відселеного с. Іловніца Іванківського району під час патрулювання зони відчуження. Серед затриманих жителі Київщини 28 і 30 років, 23-річний житель Харківської області та 25-річна жителька міста Луцьк. Вони планували зустріти Новий рік в місті Прип'ять.
Стосовно затриманих склали адміністративні протоколи за ст. 46-1 (порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...