Завдяки нетверезому росіянину Крим отримав новий "туристичний об'єкт" (відео)

У знаменитий "колодязь" на мисі Тарханкут провалився автомобіль.

Скрін відео

Знаменитий "колодязь" на мисі Тарханкут в Криму змінив свій вигляд - тепер його майже повністю займає провалений туди автомобіль. Про це пишуть События Крыма, передають Патріоти України.

Нову пам'ятку - звисаючий з "колодязя" (вертикальної штольні в скелі над морем) автомобіль, тепер показують туристам під час морських прогулянок уздовж узбережжя Тарханкуту. Відповідне відео розміщено в соціальних мережах.

Як пояснюють туристам екскурсоводи, очевидно, власник авто примудрився провалитися в штольню, перебуваючи в нетверезому стані.

У Тростянці пекарня опинилася у вирі скандалу - працівники годували хлібом окупантів

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:29

У Тростянці Сумської області ресторан, який після початку окупації міста власники перетворили на пекарню, "загримів" у скандал. Все - через ймовірну співпрацю закладу з окупантами, передають Патріоти України. Люди розповідають, що стояли в черзі по 5-6...

Вихідці з Тунісу та Нігерії шукали легку здобич: У Німеччині за вечір двічі згвалтували 18-річну українську біженку

п’ятниця, 12 серпень 2022, 8:26

Покидьки були впевнені у власній безкарності. Імовірно, такі злочини в місцях скупчення переселенців зазвичай не набувають розголосу через залякування жертв. Двоє ґвалтівників не були між собою знайомі, проте вчинили насильство над дівчиною практично в...