"Заздалегідь відкрийте два банківські рахунки": Українець розповів, як купити житло в США

Дуже важливо мати бездоганну кредитну історію та не порушувати закон.

Українець із Франківська розповів про життя в США. Фото: соцмережі.

Щоб купити житло у США, потрібно заздалегідь відкрити 2 банківські рахунки. Один – чековий, інший – ощадний. Навіть, якщо немає багато грошей, щоб відкладати їх, можна додавати туди $25 щомісяця. Сума не важлива, головне – щоб був рахунок. Також варто користуватися кредитною карткою, щоб мати хорошу кредитну історію. Про це у своєму блозі на сайті "Immigrant porada" пише Андрій Бойчук з Івано-Франківська, передають Патріоти України.

У 2004 році виїхав в Америку. Українець розповів, як підготуватися до купівлі житла в США.

Комунальні платежі

"Простежте, щоб платежі за газ, світло тощо надходили на ваше ім'я. Навіть якщо ви винаймаєте не всю квартиру, а тільки кімнату. Попросіть, щоб вас записали в рахунок. У майбутньому, коли братимете кредит на житло, банк бачитиме, як ви сплачували комунальні послуги. До речі, робіть це вчасно".

Телефонний рахунок

"Якщо ваш телефон обслуговує компанія, яка щомісяця надсилає вам рахунок, це також чудово. Головне, щоб там було ваше ім'я. Такий документ також буде перевагою під час отримання кредиту".

Податкові звіти

"Потрібно мати 2 податкових звіти, щоб взяти кредит. Відповідно, з останнього звіту має бути зрозуміло, що ви заробляєте достатньо для того, щоб сплачувати кредит. Скільки? Усе залежить від суми кредиту. Але мій друг заробляв 14 дол. за годину, а купив житло приблизно за 170 тис. дол. Головне – не обходьте закон і не вдавайте, начебто у вас великі втрати за рік, щоб держава повернула більше податків з заробітної плати".

Заощадження

"Заощаджуйте гроші та відкладайте їх на ощадний рахунок. На жаль, ви не можете мати на рахунку 1 тис. дол., а потім, коли вам скажуть, що потрібно 20 тис. дол. з першим внеском і документами, позичити у когось 19 тис. дол. і покласти на свій рахунок. Це не зарахують, адже одразу виникнуть запитання, звідки ви взяли стільки грошей в останню хвилину. Раджу мати рахунок і відкладати туди щонайменше 10% з кожної зарплати. Якщо ви заробляєте 600 дол. на тиждень, матимете 6 240 дол. вже за два роки на ощадному рахунку".

"Ще й напої припинили розносити": Жінка подала до суду на авіакомпанію через смерть під час польоту

субота, 25 березень 2023, 16:00

Жінка, яка летіла рейсом British Airways з Ямайки до Лондона, звернулася з позовом до суду, поскаржившись, що під час польоту загинув пасажир. Через інцидент рейс затримали та було припинено подачу напоїв. Про це повідомляє видання Mirror з посиланням ...

Де гарантія, що не пожертвує на ЗСУ?: Ані Лорак зібралася дати концерти в РФ, але проти навіть росіяни

субота, 25 березень 2023, 15:29

Співачка Ані Лорак, яка зрадила Україну і наполегливо мовчить про повномасштабну війну, вирішила дати концерти в РФ. Поки країна-агресорка продовжує вбивати українців, артистка хоче співати і виступати перед росіянами. Так, на сайті Лорак з'явився конц...