"Жри землю!": У Росії жінка затримала грабіжника, притиснувши його всім тілом до землі (відео)

Злочинець намагався обдурити поліцію.

Фото:скрін відео

Жінка, яку хотів пограбувати не дуже тверезий грабіжник, самостійно скрутила зловмисника і змусила його їсти землю. Відео інциденту опублікували на YouTube, передають Патріоти України.

Інцидент стався у російському місті Кірові, по вулиці Добролюбова, 10. Грабіжник напав на жінку біля під'їзду, вихопив у неї сумку і спробував втекти. Але так як він був не зовсім в адекватному стані, пересуватися швидко у нього вийшло.

Жінка швидко змогла його наздогнати і вступила з ним у бійку. Вона повалила чоловіка на землю, скрутила йому руки і притиснула всім своїм тілом до землі.

Як повідомляють очевидці, яким вдалося зняти всі подію на відео, вона почала тикати його головою в землю й відчитувати.

"Жри землю! Ти мене хотів позбавити грошей? У мене дітей нічим годувати!" - приказувала жінка.

Грабіжник намагався вирватися, але у нього нічого не вийшло. Так вона його утримувала до приїзду поліції, яку викликали очевидці. Коли приїхав наряд, чоловік спробував їх обдурити і вигукнув, що злочинець не він.

"Та ви що? Зараз злочинець піде!" - чоловік повідомив поліцейським. Але йому ніхто не повірив. Невдалого грабіжника повантажили в службовий автомобіль та доставили у відділення поліції.

Увага, ненормативна лексика!

Із листопада по січень: Вчені розповіли про "зоряні війни" всередині стародавньої цивілізації мая

неділя, 24 жовтень 2021, 13:59

У той час, коли існувала стародавня цивілізація мая, в ній було багато різних політичних утворень. Всі вони змагалися між собою і даний процес отримав назву «зоряні війни». Вчені встановили, які саме періоди суперництва вважаються найбільш інтенсивними...

В нього теж влучила та сама куля: Поранений Болдвіном режисер Соуза висловився щодо загибелі Галини Гатчінз

неділя, 24 жовтень 2021, 13:30

Поранений Алеком Болдвіном режисер Джоел Соуза вперше прокоментував інцидент зі смертельними наслідками, який стався під час зйомок фільму "Іржа", передають Патріоти України. Коли пролунав постріл, який забрав життя українки Галини Гатчінз, Соуза стояв...