Житель Запоріжжя збудував унікальний енергозберігаючий будинок з пляшок (відео)

​На зведення 3-поверхової будівлі пішло 20 років.

Будинок з пляшок з-під шампанського. Скріншот.

Житель Запоріжжя використовував пляшки з-під шампанського для створення енергоефективного та бюджетного будинку. На цей будинок чоловік витратив 20 років, пляшки почав збирати з кінця 90-х, і опрацював понад 100 інженерних креслень. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Триповерхова енергозберігаюча будівля повністю автономна. Налагоджено водо- і електропостачання. Взимку господарі обігрівають 100 квадратів грубкою старовинної конструкції. У стінах пляшки, заповнені повітрям, утримують тепло в житлових кімнатах. Між поверхами працює ліфт.

Будувати з оригінальних матеріалів стали частіше, відзначають фахівці. Будівництво з пляшок вважають енергоефективною технологією, але такою, що має дуже великий ризик. Скло може не витримати температурних коливань.

Прогнози архітекторів не лякають господарів, їм залишилося звести дах і завершити оздоблювальні роботи.

Був не бідною людиною: Поліція розповіла свою версію вбивства завучки в Тернополі

середа, 23 вересень 2020, 21:00

Підозрюваний нібито повісився після скоєння злочину. Поліція підозрює в жорстокому вбивстві заступниці директора тернопільської школи №11 Анжели Макаренко співробітника банку. Спікер Національної поліції Тернопільської області Сергій Крета розповів, що...

Хіти тижня. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

середа, 23 вересень 2020, 20:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...