Житель Запоріжжя збудував унікальний енергозберігаючий будинок з пляшок (відео)

​На зведення 3-поверхової будівлі пішло 20 років.

Будинок з пляшок з-під шампанського. Скріншот.

Житель Запоріжжя використовував пляшки з-під шампанського для створення енергоефективного та бюджетного будинку. На цей будинок чоловік витратив 20 років, пляшки почав збирати з кінця 90-х, і опрацював понад 100 інженерних креслень. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Триповерхова енергозберігаюча будівля повністю автономна. Налагоджено водо- і електропостачання. Взимку господарі обігрівають 100 квадратів грубкою старовинної конструкції. У стінах пляшки, заповнені повітрям, утримують тепло в житлових кімнатах. Між поверхами працює ліфт.

Будувати з оригінальних матеріалів стали частіше, відзначають фахівці. Будівництво з пляшок вважають енергоефективною технологією, але такою, що має дуже великий ризик. Скло може не витримати температурних коливань.

Прогнози архітекторів не лякають господарів, їм залишилося звести дах і завершити оздоблювальні роботи.

Хіти тижня. Увага! Бережіть гроші! У роботі "Приват24" стався серйозний збій (фото)

середа, 13 листопад 2019, 14:00

У додатку державного ПриватБанку "Приват24" стався збій, передають Патріоти України. Повідомляється, що на даний момент існує затримка при проведенні платежів в Приват24 зі статусом "Новий". "Рекомендуємо Вам не повторювати платежі і очікувати проведен...

Залишили напис "Москалі": Невідомі обстріляли магазин в Києві (фото)

середа, 13 листопад 2019, 13:45

Скло магазину «Carlo Pazolini», який розташований на проспекті Перемоги, 19, розстріляли з невідомої зброї. Також перед входом в магазин фарбою на асфальті написано «Москалі». На фотографії видно, що скло магазину «Carlo Pazolini», який розташований на...