Житель Запоріжжя збудував унікальний енергозберігаючий будинок з пляшок (відео)

​На зведення 3-поверхової будівлі пішло 20 років.

Будинок з пляшок з-під шампанського. Скріншот.

Житель Запоріжжя використовував пляшки з-під шампанського для створення енергоефективного та бюджетного будинку. На цей будинок чоловік витратив 20 років, пляшки почав збирати з кінця 90-х, і опрацював понад 100 інженерних креслень. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Триповерхова енергозберігаюча будівля повністю автономна. Налагоджено водо- і електропостачання. Взимку господарі обігрівають 100 квадратів грубкою старовинної конструкції. У стінах пляшки, заповнені повітрям, утримують тепло в житлових кімнатах. Між поверхами працює ліфт.

Будувати з оригінальних матеріалів стали частіше, відзначають фахівці. Будівництво з пляшок вважають енергоефективною технологією, але такою, що має дуже великий ризик. Скло може не витримати температурних коливань.

Прогнози архітекторів не лякають господарів, їм залишилося звести дах і завершити оздоблювальні роботи.

Хіти тижня. "Трошки русопатії": В Одесі водієві авто на номерах РФ залишили "послання" (фото)

середа, 18 вересень 2019, 11:00

У якості паперу для свого "листа" невідомі використали обгортку від шоколадки "Рошен". В Одесі водієві автомобіля на російських номерах залишили записку на упаковці від шоколадки Roshen. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький" на своїй сто...

Хіти тижня. "Моя прекрасна няня": Стан Заворотнюк критичний, відмовили органи, - ЗМІ

середа, 18 вересень 2019, 10:00

Повідомлення про погіршення стану Анастасії Заворотнюк почали надходити 13 вересня, причому одне тривожніше іншого. Нібито пневмонія стала наслідком використання апарату штучної вентиляції легенів. При цьому зірка комедійного серіалу «Моя прекрасна нян...