Зірці попси відкрили очі: Ірина Білик уникла арешту за відвідування окупованого Криму

Співробітники Державної прикордонної служби провели зі співачкою Іриною Білик бесіду з приводу незаконного відвідування нею окупованого Росією Криму.

Ірина Білик

Про це "Апострофу" заявив виконуючий обов'язки прокурора Криму Назар Холодницький, передають Патріоти України.

"Направили за належністю Прикордонній службі - органу, уповноваженому складати протоколи за таким видом правопорушення. А ті "провели з нею бесіду", і більше нам нічого невідомо", - заявив прокурор. Нагадаємо, інцидент з Білик стався в серпні 2015 року. Тоді російський співак Філіп Кіркоров виклав в Instagram фото з Криму з Білик. Співачці, за законами України, загрожував арешт за незаконне відвідування окупованого півострова. Було розпочато розслідування. Білик спробувала виправдатися.

Така "скотиняка": Нардеп напав на суддю Оболонського райсуду і плюнув у нього

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:15

Суддя просить ВРП відреагувати на інцидент. Депутат Верховної Ради Дмитро Лінько (Радикальна партія Олега Ляшка) напав на суддю Сергія Родіонова і плюнув у нього під час засідання в Оболонському районному суді Києва. Про це йдеться в його повідомленні ...

Украина не продается, - Руденко

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:54

​На днях пророссийски настроенный президент Чехии Милош Земан предложил Украине продать России Крым. Видать, ему не впервой продавать святые вещи, поэтому он и другим с легкостью рекомендует так поступить. Украина не продается, господин президент Чехии!