
У Києві зі службового автомобіля співробітника посольства Російської Федерації невідомі вночі зняли обидва номерні знаки. Про це Обозревателю розповіли джерела в правоохоронних органах, інформують Патріоти України.
У середу, 24 лютого, працівник посольства припаркував автомобіль на проспекті Лобановського, а вранці виявив пропажу. Потерпілий звернувся із заявою в поліцію.
Подібний інцидент стався в середу і на вулиці Гарматна, де зловмисники зняли з автомобіля Opel польські номерні знаки.
У головному управлінні Національної поліції в Києві розповіли, що на вулицях Києва давно діє група викрадачів іноземних номерів автомобілів, які потім вимагають викуп у розмірі півтори-дві тисячі гривень за повернення вкраденого майна, аргументуючи розмір викупу тим, що без номерів їздити неможливо , а законне відновлення номерів завдає багато клопоту.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...