
У Києві поруч зі входом на станцію метро "Голосіївська" був виявлений труп невідомого чоловіка. Як дізнався "Обозреватель" з власних джерел, трагедія сталася 26 квітня, о третій годині ночі, інформують Патріоти України.
За словами джерела, тіло чоловіка віком близько 60 років виявили перехожі неподалік від скляних дверей входу на станцію. З'ясувалося, що чоловіка вдарили ножем у серце. Відомо, що загиблий - чоловік без певного місця проживання. Обставини події на даний момент невідомі.

Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...
У Трускавці місцеві жителі повідомляють про появу загадкової тварини, яку вже встигли охрестити чупакаброю, передають Патріоти України. За словами очевидців, невідома істота протягом кількох останніх тижнів періодично з’являється поблизу житлових район...