Знесли будинки та сади заради моста: У мережі з'явилися сумні фото і відео з Керчі

За 6,33 соток, дачний двоповерховий будинок, господарські будівлі та зелені насадження власниці ніхто не заплатив.

Дачні будинки вирішили знести без виплати компенсацій. Фото: Kerch.fm.

Мешканка Керчі втратила дачну ділянку через будівництво окупантами залізниці до Керченського мосту. Про це повідомляє місцеве видання, передають Патріоти України.

Зазначена дачна ділянка потрапляє під будівництво залізної дороги, під введення автомобільної дороги і входить в санітарну зону. Підрядник залізниці викупив частину ділянки в розмірі 2-х соток і жінка вже отримала компенсацію. Але за 6,33 соток, дачний двоповерховий будинок, господарські будівлі та зелені насадження власниці ніхто не заплатив. Прийшовши на дачу жінка виявила, що всю територію разом з господарськими спорудами і деревами перекопано бульдозером, а будинок наполовину зруйнований.

"Залишився напівзруйнований будинок. Робочі мені сказали, що ви добре встигли, ми б і його зламали. Сьогодні, в понеділок, я весь ранок намагаюся додзвонитися хоч до кого-небудь, але хтось на лікарняному, хтось у відпустці, а я не знаю, що мені робити", - скаржиться жінка.

Також зазначається, що на даний момент техніка зносить інші дачні ділянки.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...