
Мешканка Керчі втратила дачну ділянку через будівництво окупантами залізниці до Керченського мосту. Про це повідомляє місцеве видання, передають Патріоти України.
Зазначена дачна ділянка потрапляє під будівництво залізної дороги, під введення автомобільної дороги і входить в санітарну зону. Підрядник залізниці викупив частину ділянки в розмірі 2-х соток і жінка вже отримала компенсацію. Але за 6,33 соток, дачний двоповерховий будинок, господарські будівлі та зелені насадження власниці ніхто не заплатив. Прийшовши на дачу жінка виявила, що всю територію разом з господарськими спорудами і деревами перекопано бульдозером, а будинок наполовину зруйнований.
"Залишився напівзруйнований будинок. Робочі мені сказали, що ви добре встигли, ми б і його зламали. Сьогодні, в понеділок, я весь ранок намагаюся додзвонитися хоч до кого-небудь, але хтось на лікарняному, хтось у відпустці, а я не знаю, що мені робити", - скаржиться жінка.
Також зазначається, що на даний момент техніка зносить інші дачні ділянки.







Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...