
Мешканка Керчі втратила дачну ділянку через будівництво окупантами залізниці до Керченського мосту. Про це повідомляє місцеве видання, передають Патріоти України.
Зазначена дачна ділянка потрапляє під будівництво залізної дороги, під введення автомобільної дороги і входить в санітарну зону. Підрядник залізниці викупив частину ділянки в розмірі 2-х соток і жінка вже отримала компенсацію. Але за 6,33 соток, дачний двоповерховий будинок, господарські будівлі та зелені насадження власниці ніхто не заплатив. Прийшовши на дачу жінка виявила, що всю територію разом з господарськими спорудами і деревами перекопано бульдозером, а будинок наполовину зруйнований.
"Залишився напівзруйнований будинок. Робочі мені сказали, що ви добре встигли, ми б і його зламали. Сьогодні, в понеділок, я весь ранок намагаюся додзвонитися хоч до кого-небудь, але хтось на лікарняному, хтось у відпустці, а я не знаю, що мені робити", - скаржиться жінка.
Також зазначається, що на даний момент техніка зносить інші дачні ділянки.







Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...