Знесли будинки та сади заради моста: У мережі з'явилися сумні фото і відео з Керчі

За 6,33 соток, дачний двоповерховий будинок, господарські будівлі та зелені насадження власниці ніхто не заплатив.

Дачні будинки вирішили знести без виплати компенсацій. Фото: Kerch.fm.

Мешканка Керчі втратила дачну ділянку через будівництво окупантами залізниці до Керченського мосту. Про це повідомляє місцеве видання, передають Патріоти України.

Зазначена дачна ділянка потрапляє під будівництво залізної дороги, під введення автомобільної дороги і входить в санітарну зону. Підрядник залізниці викупив частину ділянки в розмірі 2-х соток і жінка вже отримала компенсацію. Але за 6,33 соток, дачний двоповерховий будинок, господарські будівлі та зелені насадження власниці ніхто не заплатив. Прийшовши на дачу жінка виявила, що всю територію разом з господарськими спорудами і деревами перекопано бульдозером, а будинок наполовину зруйнований.

"Залишився напівзруйнований будинок. Робочі мені сказали, що ви добре встигли, ми б і його зламали. Сьогодні, в понеділок, я весь ранок намагаюся додзвонитися хоч до кого-небудь, але хтось на лікарняному, хтось у відпустці, а я не знаю, що мені робити", - скаржиться жінка.

Також зазначається, що на даний момент техніка зносить інші дачні ділянки.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...