Знову пообіцяв американських джазменів: Топ-пропагандист Кремля розхвалив свій фестиваль в окупованому Криму

Щороку Дмитро Кисельов анонсує приїзд на свій фестиваль іменитих артистів зі США і Європи, не називаючи їхніх імен. Але в підсумку все обмежується виступом мало кому відомих музикантів з Росії і колишнього СРСР.​

Дмитро Кисельов щороку обіцяє "грандіозне свято". Фото: соцмережі.

Одіозний російський журналіст Дмирий Кисельов пообіцяв привезти видатних музикантів з США на свій джазовий фестиваль "Koktebel Jazz Party" в Криму, незважаючи на покарання Державного департаменту США, передають Патріоти України.

"Нас чекають нові артисти. Видатні американці приїдуть з Нового Орлеана, з Нью-Йорка. Ми за традицією не називаємо імена учасників, оскільки Держдеп починає їм писати листи з погрозами, погрожуючи штрафами, якимись там покараннями. Але я обіцяю, що буде прекрасна програма. Будуть російські музиканти, музиканти з Китаю, Індії ", - сказав Кисельов в ефірі однієї з пропагандистських радіостанцій Росії.

За його словами, гостей фестивалю чекають не тільки нові артисти, але також нові музичні інструменти з незвичайним звучанням. Зазначимо, що відомий український джазовий фестиваль Jazz Koktebel виник 2003 року і став однією з візитних карток Криму, отримавши визнане місце в списку міжнародних джазових форумів. З 2014 його перенесли в Одеську область. Росіяни вирішили не втрачати можливостей і скопіювати дійство, трохи змінивши назву на "Koktebel Jazz Party".

Курирує фестиваль саме Дмитро Кисельов, який, як він сам заявляє, і є родоначальником коктебельского джазу, а фестиваль, за інформацією російських ЗМІ, це його приватна ініціатива.

При цьому щороку Кисельов анонсує приїзд на свій фестиваль іменитих артистів з США і Європи, не називаючи їхніх імен. Але в підсумку все обмежується виступом мало кому відомих музикантів з Росії і колишнього СРСР.


"Вперше за рік взяв відпустку": Популярний український актор розповів про свою службу у ЗСУ та яку посаду обіймає (відео)

субота, 1 квітень 2023, 21:59

Актор Гарік Бірча прийшов у студію програми Сніданок з 1+1. Зірка серіалу Віталька візьме участь у проєкті Ліга Сміха. Волонтерський десант. Бірча, який служить у ЗСУ, також зізнався, що обіймає посаду командира взводу забезпечення, повідомляють Патріо...

"Бережіть себе": Про що розповів на своєму останньому відео загиблий білоруський доброволець "Моджахед"

субота, 1 квітень 2023, 21:45

Напередодні загибелі українського військового Данила (Данііла) Ляшука з позивним “Моджахед”, про яку стало відомо в суботу, 1 квітня, у його соцмережі з’явилося відео. Боєць показав засніжені позиції, на яких він разом із побратимами захищає Україну ві...