Звинувачують у тероризмі: У Росії затримали анархіста, який напав з ножем на "кіборга" в Києві (фото)

Проти 24-річного калінінградського анархіста В'ячеслава Лукичева порушили справу про публічне виправдання тероризму в інтернеті.

Анархіста Лукичева затримали в Калінінграді. Фото: соцмережі.

У неділю, 4 листопада, в Калінінграді (Росія) на автобусній зупинці був затриманий 24-річний анархіст В'ячеслав Лукичев, який виявився одним з нападників на захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича 2 травня в Києві. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

На даний момент він знаходиться в ІТТ. Уточнюється, що проти 24-річного калінінградського анархіста В'ячеслава Лукичева порушили справу про публічне виправдання тероризму в інтернеті.

На думку анархіста, силовики намагаються пов'язати його з виконавцем теракту в Архангельську, з яким вони "начебто спілкувалися в загальному чаті", але точно Лукичев цього не пам'ятає. На думку адвоката, на її підзахисного тиснули, "і не тільки морально, але він це приховує". Лукичев скаржиться на головні болі.

Незважаючи на участь росіян: Alina Pash поїде на фестиваль Sziget в Угорщині

вівторок, 9 серпень 2022, 22:51

Українська співачка Alina Pash повідомила, що поїде на фестиваль Sziget, який відбудеться з 10 по 15 серпня 2022 року в столиці Угорщини Будапешті, незважаючи на участь у ньому росіян, через що багато артистів нашої країни відмовляються виступати там. ...

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...