Звинувачують у тероризмі: У Росії затримали анархіста, який напав з ножем на "кіборга" в Києві (фото)

Проти 24-річного калінінградського анархіста В'ячеслава Лукичева порушили справу про публічне виправдання тероризму в інтернеті.

Анархіста Лукичева затримали в Калінінграді. Фото: соцмережі.

У неділю, 4 листопада, в Калінінграді (Росія) на автобусній зупинці був затриманий 24-річний анархіст В'ячеслав Лукичев, який виявився одним з нападників на захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича 2 травня в Києві. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

На даний момент він знаходиться в ІТТ. Уточнюється, що проти 24-річного калінінградського анархіста В'ячеслава Лукичева порушили справу про публічне виправдання тероризму в інтернеті.

На думку анархіста, силовики намагаються пов'язати його з виконавцем теракту в Архангельську, з яким вони "начебто спілкувалися в загальному чаті", але точно Лукичев цього не пам'ятає. На думку адвоката, на її підзахисного тиснули, "і не тільки морально, але він це приховує". Лукичев скаржиться на головні болі.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...