Хлопчаки по 19 років: У Київський військовий шпиталь знову доставили тяжкопоранених військових (фото)

Волонтер Наталя Юсупова просить про допомогу для поранених бійців.

В Головний військовий шпиталь знову привезли важкопоранених бійців із зони АТО. Фото: Фейсбук.

У четвер, 27 липня, в київський Головний військовий шпиталь надійшли тяжкопоранені на сході України бійці. Про це у своєму Facebook повідомила волонтер Наталя Юсупова, передають Патріоти України.

"Не минуло й тижня як у київському шпиталі знову новий борт із пораненими... Сама себе кожен день запитую, коли ж це пекло закінчиться?! І знову хлопчаки по 19 років і знову важкі травми, кров і поранення. Більше десятка швидких мчали по Києву з сиренами, поки люди мирно обідають у кафешках і ресторанах. У нас зовсім інші будні, кефіркотлети кожен день, операції і очікування нових", - написала вона.

Юсупова звернулася до киян із проханням про допомогу.

"За потребами все ті ж самі, йогурти, соки, вода, кава, чай, ковбасні вироби, шорти, футболки і кофти на замках. Знеболювальні поки є. Спасибі велике всім, хто не втомився нам допомагати і хто знаходить час у сезон морів і відпочинку, провідати і допомогти солдатам. Мене завжди можна знайти в травмі, телефонуйте за тел +380 (97) 282 64 14", - написала вона.

Карта для перерахування коштів: 4176 4900 0009 0459 Ветвицька Наталія Вікторівна ("ПриватБанк").


Допоможемо вижити маленькій Лєрочці: Родина самотужки не потягне

субота, 17 лютий 2018, 0:09

До порталу Патріоти України звернувся житель Запоріжжя Юрій Самсика. Наші актівісти перевірили інформаці. Наводимо листа небайдужого громадянина. Наводимо зміст листа. УВАГА!!! . КРИК ДУШІ ПРО ДОПОМОГУ!!! . Дорогенькі мої Друзі та гості моєї сторін...

"Вони гідні кращого життя": Батьки дітей з інвалідністю звернулися до Порошенка (відео)

неділя, 4 лютий 2018, 14:18

Батьки особливих дітей просять керівництво держави звернути увагу на потреби, які мають найбільш беззахисні і наймолодші громадяни України. Батьки дітей з особливими потребами звернулися до президента України Петра Порошенка із закликом збільшити грошо...