Потрібна допомога: 14-річному підлітку у Дніпрі перерізали горло, хлопець у важкому стані (фото)

Виявилося, що на школяра напали старші хлопці через його комп'ютер.

Тарас у дуже важкому стані і потребує допомоги. Фото:Fаcebook

У Дніпрі двоє підлітків напали на 14-річного хлопчика - йому перерізали горло і встромили ножа в спину. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила радник мера Дніпра Одарка Біла, передають Патріоти України.

"5 квітня у студентки аграрно-економічного університету Підгорної Юлії, економічного факультету, групи ОП-1-16, сталося велике горе. Її молодшому брату, якому 14 років, перерізали горло і встромили ножа в спину, пробили легеню. Мені невідома причина, з якої напали на дитину, і знаю, що хлопчик знаходиться у важкому стані, йому вже зробили кілька операцій, знаходиться в реанімації на Космічній. у нього тільки мати і сестра. Лікарі довго боролися за його життя і він живий, проте необхідна матеріальна допомога на ліки", - написала вона.

Жінка також закликала небайдужих людей допомогти родині:

Номер телефону Юлії - 380993539024.

Номер карти - 5168757310266913.

Виявилося, що на хлопчика напали через його комп'ютер.

"5 квітня хлопчик був один на господарстві - мама на роботі, сестра в університеті, він - на канікулах. Близько полудня на порозі з'явилися двоє хлопців 16 та 18 років, знайомі школяра. Якось Тарас похвалився в школі, що у нього потужний комп'ютер, в іграшки можна грати. За ним хлопці і прийшли. Свій комп'ютер підліток віддавати не хотів. Тоді хлопці вдарили його кухонним ножем, передає Комсомольская правда в Україні.

Ногу, якою прикривала обличчя, не змогли зберегти: Лікарі продовжують боротися за життя бабусі, яку пошматували алабаї

субота, 17 березень 2018, 6:30

71-річна жінка, яку пошматували три середньоазійські вівчарки продовжує перебувати у стабільно ​важком стані. 71-річна Світлана Костенюк перенесла вже кілька операцій. Лікарям довелося ампутувати їй ногу. Про це повідомив онук постраждалої Роман Костен...

Допоможемо вижити маленькій Лєрочці: Родина самотужки не потягне

субота, 17 лютий 2018, 0:09

До порталу Патріоти України звернувся житель Запоріжжя Юрій Самсика. Наші актівісти перевірили інформаці. Наводимо листа небайдужого громадянина. Наводимо зміст листа. УВАГА!!! . КРИК ДУШІ ПРО ДОПОМОГУ!!! . Дорогенькі мої Друзі та гості моєї сторін...