Всупереч страшному вироку іноземних лікарів поранений десантник з Миколаєва почав ходити (фото, відео)

Руслану Яришу, який два роки бореться за життя, потрібна допомога в реабілітації.

Миколаївський десантник попри прогнози іноземних лікарів почав ходити. Фото: ТСН.

Інвалідний візок на все життя - такий був вирок медиків, але він таки встав на ноги. Десантник 79 миколаївської бригади, розвідник Руслан Яриш, був поранений влітку 2014. Хлопця паралізувало, закордонні й українські лікарі були одностайні: десантник ніколи не ходитиме. Утім, сталося диво - Руслан піднявся. Тепер йому потрібно спеціальна реабілітація. Про це повідомляють Патріоти України. з посиланням на ТСН.

Руслан Яриш не припиняє щоденні тренування біля станка навіть вдома. Разом з товаришами у 2014 році їх підняли по тривозі й відправили на кордон з Кримом. Потім він був серед перших, хто встав на захист країни на Донбасі. Під Червоним Лиманом батальйон потрапив у засідку. Руслан був на провідному БТРі. В нього влучила куля снайпера, зачепивши хребет і роздробивши лопатку.

Олена приїхала до коханого, щойно дізналася про поранення. Діагноз - параліч - шокував. Руслан просив його кинути, натомість, вона запропонувала йому зіграти весілля. Розписали молодят в реанімації Київського військового шпиталю.

Рік Руслан та Олена боролися за здоров'я в Україні, втім вітчизняні медики були безпорадні: "Якщо він не встав за два-три місяці, чутливість не відновилася за півроки - це все. По його пораненню він не має навіть піднімати руки", - розповідає дружина Яриша.

Поставив хрест на українському десантникові й ізраїльський нейрохірург. "Взяв за ногу, сказав ти ходити не будеш", - розповідає Яриш. Втім йому було за ради кого жити і не здаватися: вдома на нього чекала маленька донечка.

Ще рік виснажливих тренувань у харківському центрі, паралельна додаткова реабілатація і стлося диво - Руслан пішов, щоправда поки в ортезах. Чутливість у ногах десантника вразила медиків. Лікарі приватної клініки готові поставити Русалана на ноги остаточно:

"Наше завдання, оскільки пацієнт звернувся по допомогу, посилити його результатат. Це не просто унікальна технологія. Це комплекс методик, які допомагають відновити і віднайти компенсацію у м'язах тіла людини, щоб вона могла пересувати ноги", - зазначає нейрохіхруг, директор Центру нейрореабілатації Олег Кулик.

Півроку реабілітації коштують 18 тисяч євро. У центрі чекають на нього вже з понеділка. Але таких коштів у десантника немає. Тому родина просить допомоги всіх небайдужих.

Реквізити:

Український боєць Сергій Сідей здобув перемогу в поєдинку UFC (відео)

неділя, 4 травень 2025, 10:36

Сергій Сідей відзначив другу перемогу під егідою Абсолютного бійцівського чемпіонату. Українець подолав американського бійця Камерона Смазермана на UFC on ESPN 67. Поєдинок тривав усі три раунди. Судді за підсумками бою одноголосно віддали перевагу Сід...

Українці тепер можуть повторно уточнювати дані для ТЦК у "Резерв+": Що варто знати

субота, 21 грудень 2024, 8:50

У застосунку "Резерв" додали ще одну функцію. Тепер там можна повторно оновити свої дані. Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, передають Патріоти України. За її словами, раніше у випадку переїзду на ...