400-річний бонсай, що пережив Хіросиму (відео)

Бонса́й (яп. 盆栽, "рослина на таці") — мистецтво вирощування карликових дерев у невеликих ємностях, а також само таке дерево.

Фото: infokava.com
400-річний бонсай-довгожитель, якому вдалося пережити бомбардування в Хіросімі. Це не найстаріший представник цього виду, але його історія цікава і незвичайна, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дерево, посаджене в 1625 році в Японії, сьогодні знаходиться в Національному дендрарії США у Вашингтоні. Бонсай символізує непросту дружбу двох раніше ворогуючих народів.

Як складалася доля незвичайного дерева останні століття?

Зелений бонсай з покоління в покоління належав стародавньому японському роду Ямакі. У 1945 році дерево знаходилося в Хіросімі, на відстані 3 км від місця, куди потрапила американська атомна бомба, яка вбила 14 тис. осіб. Вся сім'я Ямакі вижила, ніхто з її членів не постраждав.

У 1976 році власник бонсай Масару Ямакі подарував дерево Сполученим Штатам. Подарунок на честь 200-літньої річниці боротьби за незалежність. Дерево оселилося у вашингтонському Національному дендрарії. У 2001 році провідати дерево приїхали онуки Масару. Саме вони розповіли працівникам дендрарію непросту історію 400-річного бонсая.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...