
Радник Офісу президента зазначає, що росіяни кидають на українських захисників «пласти» солдатів.
Українські воїни знищили вже близько 8 тисяч росіян під Бахмутом. Про це повідомив радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі «Фейгін-LIVE».
Він заявив, що точної інформації про ворожі втрати під Бахмутом у нього немає, але він знає, що росіяни кидають на українських захисників «пласти» солдатів.
«Під Бахмутом. Скажу, що чув. Не можу ручатися. Близько 8000 з російської сторони (померло, – ред.). Це тільки під Бахмутом. Пластами накладають. Це за останні півтора місяця», – заявив він.
Разом з тим Арестович повідомив, що на Херсонський напрямок РФ перекинула додатково близько шести батальйонно-тактичних груп. Всього їх там вже під або й понад 30.
«Це величезна військова сила, яку змолоти просто так буде дуже-дуже важко. Там непроста історія. Вони готують контратаки на Херсонському напрямку. З другого боку, наші начерки бойових порядків відповідних вибудовують. З другого боку, там тішить наша артилерія. Там така кількість військ, по якій так складно промахнутися. Не пропускає», – описав ситуацію радник ОП.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...