Батько Павлика Морозова був не ворог, а фактично герой. Який намагався врятувати односельчан від розкуркулювання, - журналістка

"Совкова пропаганда вміла ліпити "героїв". Стаханов спився і лікувався в психіатричній лікарні. Зоя Космодемʼянська мала проблеми з психікою і, пишуть, лікувалась від шизофренії. Подібна стійкість, пишуть, наслідок особливостей хвороби", - пише журналістка та письменниця Зоя Казанжи на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А ще: ви ніколи не задумувались, а де батько Зої і її брата Шури? Мама була, а про тата - жодного слова. А тато був репресований. Незручна така правда. Сім’ю заслали до Сибіру за позицію батька. Він критикував примусову колективізацію.

Микола Гастелло не здійснював свого знаменитого тарану. Існує версія подій біля села Декшняни, згідно з якою таран здійснив інший льотчик, капітан Олександр Маслов. А екіпаж Гастелло розбився поруч.

Про те, що подвиг 28 героїв - панфіловців придуманий від початку і до кінця журналістом "Красной звезды" Олександром Кривицькимс ви і без мене в курсі.

Ну і Олександр Матросов не кидався грудьми на амбразуру. До нього схожим способом намагались кілька десятків бійців вивезти із ладу озброєння. І взагалі, Матросова звали Шакірʼян Мухамедьянов. Він був башкиром, народився в 1924 році в селі Кунакбаєво і сам присвоїв собі російські імʼя та прізвище, коли безпритульним потрапив в дитячий прийомний пункт.

І про жахливу долю Павлика Морозова ви знаєте ж? Він ніколи не був піонером, бо в їхньому селі ніколи не було піонерської організації. Його батько був не куркулем, а головою сільради. А донос на нього підлаштувала дружина Тетяна, мати Павлика і підмовила сина. Вона не могла пробачити зраду своєму чоловіку і його стосунки з іншою жінкою. Він покинув Тетяну.

Трофима Морозова посадили на 10 років, а згодом розстріляли. Павлика та його молодшого брата Федю заколов штиком агент ГПУ Карташов. А у вбивстві звинуватили і розстріляли дідуся, бабусю, дядька і двоюрідного брата Павлика.

Тетяна Морозова стала матір’ю героя, їздила по союзу на конференції та з’їзди і закликала усіх дітей брати приклад з її сина Пашки. Через погіршення здоров’я (психічні розлади) їй виділили квартиру в Криму у місті Алупка, де вона померла у 1983 році. І навіть через 50 років зізнавалася журналістам, як ненавидить свого чоловіка-зрадника.

А Трофим Морозов – не ворог, а фактично герой. Який намагався врятувати односельчан від розкуркулюванння. Фейкові герої фейкової країни. До речі, там і досі нічого не змінилось".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Німеччина ніколи не передасть Україні ракети Taurus": Аналітик Defense Express розповів про вагомі причини

четвер, 24 липень 2025, 22:46

Найімовірніше, Україна ніколи не отримає німецькі крилаті ракети Taurus, оскільки їх дуже мало, і Берлін не планує ані відновлювати їх виробництво, ані створювати ракети нового покоління їм на заміну. Про це розповів військовий експерт, головний редакт...

Акції – "керовані з Кремля", бо тривог не було під час них. Ну все, шах і мат, - волонтер Притула

четвер, 24 липень 2025, 22:35

"Роки минають, методички не змінюються", - написав волонтер Сергій Притула на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:. "Отже, за останні три доби я дізнався, що:. Усе це дуже сумно і прикро. Вихід людей на вулицю...