Безсимптомні носії COVID-19: Лікар розповів, що потрібно знати

Комаровський зробив несподівану заяву.

Євген Комаровський розповів, що потрібно знати про безсимптомних носіїв COVID-19. Така форма хвороби можлива в тому випадку, якщо організм зустрівся з вірусом і імунна система впоралася з ним на місці впровадження, не доводячи себе до пошкодження клітин. Про це доктор розповів на YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Будь-який прояв хвороби називається симптом. Тобто у Вас немає ніяких проявів хвороби, Ви себе нормально почуваєте, а потім раптом вирішили зробити тести. І ось вам зробили ПЛР-тест і виявили у вас коронавірус. Значить у вас безсимптомна форма хвороби. Або виявили антитіла імуноглобулін G, який говорить про те, що Ви перенесли хворобу", - прокоментував Комаровський.

Кожен повинен пам'ятати про правила безпеки і не забувати носити маску, тому що людина без симптомів може бути заразною та виділяти вірус в навколишнє середовище.

"Але дивіться: чому виник якийсь симптом? Чому раптом пропадає смак або течуть соплі? Чому важко дихати? Тому що вірус проникає всередину людської клітини. З цією клітиною щось відбувається. Вона починає виробляти слиз і перестає виконувати свою функцію. Клітина починає виробляти нові віруси - звідси і симптоми", - повідомив лікар.

Якщо симптомів немає - це говорить про те, що уражено невелика кількість клітин. Тому в людини, яка переживає хворобу безсимптомно, кількість вірусу дуже незначна. Крім того, у нього немає симптомів у вигляді кашлю і нежитю, які сприяють розповсюдженню вірусу в повітрі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Обліко морале": 5 вирізаних сцен кіно, які так і не побачили в СРСР

вівторок, 4 серпень 2020, 0:10

Кадри, які не потрапили на екрани... Вирізані кадри - часта практика в кіно. Деякі сцени так і залишаються "в столах" через політичні або етичні нюанси (втім, як і фотографії, які ніколи не публікували в СРСР). Іноді режисерам доводиться відмовлятися в...

В Африці розбився оонівський АН-72

понеділок, 3 серпень 2020, 23:58

Десятки пасажирів було поранено, в одного з них констатована важка травма. У Малі сталась аварія вантажо-пасажирського літак Ан-72 ООН (Організації Об’єднаних Сил). Про це повідомляє Scramble Magazine, передають Патріоти України. Літак викотився за меж...