Євген Комаровський розповів, що потрібно знати про безсимптомних носіїв COVID-19. Така форма хвороби можлива в тому випадку, якщо організм зустрівся з вірусом і імунна система впоралася з ним на місці впровадження, не доводячи себе до пошкодження клітин. Про це доктор розповів на YouTube-каналі, передають Патріоти України.
"Будь-який прояв хвороби називається симптом. Тобто у Вас немає ніяких проявів хвороби, Ви себе нормально почуваєте, а потім раптом вирішили зробити тести. І ось вам зробили ПЛР-тест і виявили у вас коронавірус. Значить у вас безсимптомна форма хвороби. Або виявили антитіла імуноглобулін G, який говорить про те, що Ви перенесли хворобу", - прокоментував Комаровський.
Кожен повинен пам'ятати про правила безпеки і не забувати носити маску, тому що людина без симптомів може бути заразною та виділяти вірус в навколишнє середовище.
"Але дивіться: чому виник якийсь симптом? Чому раптом пропадає смак або течуть соплі? Чому важко дихати? Тому що вірус проникає всередину людської клітини. З цією клітиною щось відбувається. Вона починає виробляти слиз і перестає виконувати свою функцію. Клітина починає виробляти нові віруси - звідси і симптоми", - повідомив лікар.
Якщо симптомів немає - це говорить про те, що уражено невелика кількість клітин. Тому в людини, яка переживає хворобу безсимптомно, кількість вірусу дуже незначна. Крім того, у нього немає симптомів у вигляді кашлю і нежитю, які сприяють розповсюдженню вірусу в повітрі.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...