
У Курській області екіпаж бронетранспортера Галицької бригади, вичерпавши боєприпаси, почали чавити російських окупантів бронею та колесами. Про це повідомили на сторінці Десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
«Якщо у десантника закінчується БК, він чавить противника бронею. На відео зафіксовано, як екіпаж бронетранспортера Stryker 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗС України на Курщині ганяється по полю за противником та чавить росіян бронею та колесами», — йдеться у повідомленні.
У ДШВ зазначили, що десантники вдалися до таких дій після важких боїв, коли боєприпаси вичерпались, а ворог знаходився в небезпечній близькості. «При цьому, коли механік-водій „шукав“ свою чергову ціль, навідник-оператор виліз з люка та вів вогонь по росіянах зі стрілецької зброї! Такий характер та загартованість у воїнів-десантників!» — додають військові.
5 січня військовий оглядач Девід Акс, аналізуючи ситуацію в Курській області, повідомив, що російські та українські війська в Курській області РФ почали окремі, але одночасні атаки в різних напрямках, і, можливо, один наступ було задумано, щоб зірвати інший.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...