
Деякі хвороби мають властивість проявлятися по досягненню певного віку. При цьому за останнє десятиліття багато небезпечних захворювань помолодшали. Медики розповіли, які хвороби часто проявляються після 40 років, і чому так відбувається, передають Патріоти України з посиланням на Styler.
Після 40 років кров в організмі людини починає циркулювати повільніше, що призводить до проявів проблем в роботі серця. У цьому віці починає проявлятися хронічна гіпертонія - тиск постійно вище норми. Однак медики зазначають, що норма 120/80 не є показником, оскільки у кожної людини свій робочий тиск. При вимірюванні слід виходити з власних відчуттів.
Після 40 років зростає ризик захворіти діабетом другого типу. Це пов'язано з тим, що метаболізм змінюється, і на фоні малорухливого способу життя виникає ризик захворіти. Лікарі вважають, що багато хто навіть не підозрює про свій діагноз, тому потрібно регулярно здавати аналізи в цьому віці.
Найчастіше випадіння волосся проявляється у людей після 40 років. Медики вважають, що не все так сумно - алопецію можна зупинити. Волосся починає рідшати через гормональні зміни в організмі. З цим можна боротися, але важливо стежити за станом свого організму.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...