Чорнороті зароблятимуть менше: YouTube відключить монетизацію образливого відео

На відеоплатформі YouTube оновили правила монетизації, згідно з якими автори образливих і негативних роликів будуть відключені від рекламної мережі.

Фото від 24tv.ua

Патріоти України посилаючись на Нескучные новости зазначають – спочатку YouTube буде попереджувати авторів каналів, що у разі порушення умов рекламодавців, такий ролик не принесе доходу від розміщення оголошень. А самі рекламодавці, в свою чергу, отримають більше контролю при виборі майданчиків для розміщення реклами.

Таку позицію пояснив віце-президент з управління продуктами YouTube Аріель Бардін. На його думку, платформа не повинна відображати рекламу у відео з контентом, який "сприяє дискримінації або приниженню людини або групи людей" на підставі раси, національності, етнічного походження, релігії, сексуальної орієнтації, віку та за іншими ознаками.

Також буде заборонено показ оголошень в роликах, що демонструють насильство, сцени сексу і неналежну поведінку, а також розпалюють ворожнечу до певної людини або групи людей. Ролики будуть доступні на YouTube, але їх не можна буде монетизувати через рекламну платформу Google.

Проте нові правила вже розкритикувала велика кількість користувачів, адже багато комп'ютерних ігор містять елементи насильства та образливих елементів,через що оглядачі-відеоблогери тепер можуть бути відключені від системи монетизації.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...