А комбайн - "Титанік"? У мережі підняли на сміх "голлівудську" рекламу ліцею в Україні (фото)

Ді Капріо поганого молоді не порадить?
Леонардо Ді Капріо в курсі, що рекламує аграрний ліцей? Фото: соцмережі.

Образ відомого голлівудського актора Леонардо Ді Капріо використали в рекламному плакаті аграрного ліцею в Чернігівській області. На даний факт звернув увагу блогер Sergii Naumovych і опублікував на своїй сторінці в Facebook фото плаката, передають Патріоти України.

Актор зображений в робочій формі на тлі поля і комбайна. З боків розміщено текст із закликами вступати в Куликівський професійний аграрний ліцей.

Варто зазначити, що фото неабияк повеселило користувачів мережі. "А комбайн "Титанік"?))", "Норм. Просто афіша до нового фільму про комбайнера-рекордсмена "Вижавший", "Вірусний маркетинг в дії", "Комбайнер Де Капрі", "А Лео хоч бачив комбайн в живу", - жартують вони.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: Чому Україні важлива робота місії на Донбасі

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...