Чули вночі новий звук? Скажіть, страшний?! Його в Харкові обговорювали емоційніше за заяви Макрона, - журналістка

"Що в Харкові думають про "мирний план" і перебіг переговорів?" – запитав кореспондент європейського видання. Чесно? Нічого не думають. От жодного разу не чула, щоб у черзі на джерелі (води немає) хтось обговорював черговий твіт Трампа", - пише харківська журналістка Ганна Гін на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я особисто думаю: як підняти цю 20-літрову баклагу з водою на 17-й поверх (ліфт не працює).

Моя подруга Світлана думає, як приготувати вечерю на п'ятьох за допомогою маленького туристичного пальника. А Марина пішла сушити волосся на пошту – там генератор.

– Мені на співбесіду ввечері, – каже Марина – не йти ж із мокрою головою.

В останню чергу Марина думає про те, як саме Віткофф дивився на Путіна. З улесливістю чи без. Марина шукає роботу, бо минулої роботи більше немає – на місці офісу руїни.

Сьогодні "тітка", яка оголошує в гучномовці, що саме летить на місто: "авіабомби", "безпілотники" чи "ракети," хотіла була повідомити про відбій і недоговорила. Затнулася на останньому складі: "Відбій повітряної триво…"

"Ги" вона сказати не встигла, тривога знову заволала. Я не перебільшую, між відбоєм і новим "прибоєм" (так харків'яни називають початок тривоги) не минуло й секунди.

"Доброго ранку" в нас одне одному кажуть, якщо вночі в місті ніхто не загинув. А коли всі канали транслювали захопленого Рубіо про "найплідніші переговори", у Харкові всі стежили за тим, як рятувальники намагаються дістати з-під завалів ще живих людей.

Я не кажу, що ми зайняті виживанням настільки, що не цікавимося подіями у світі. Цікавимося. Але інакше.

Наприклад, нам дуже важливі звуки. Усі чули вчора вночі новий? Скажіть, страшний?! Цей звук у чатах обговорювали значно емоційніше, ніж будь-яку заяву Макрона.

Ми не невігласи, правда. Я намагаюся пояснити, що у прифронтових містах трохи інший кут зору. Звідси все бачиться через спалахи від російських дронів, через зруйновані будинки, через нескінченні похорони знайомих.

Світовому загалу хочеться сказати: "Дайте Tomahawk і відваліть", – але це неввічливо. І якщо вийде якийсь дипломатичний діалог про реальне припинення вогню й гарантії безпеки – чудово, вважатимемо це несподіваним бонусом. А поки тримаємось, підтримуємо ЗСУ, наряджаємо ялинки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 червня. Що треба зробити, щоб у домі панували любов і злагода

четвер, 25 червень 2026, 7:09

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...

Цієї ночі щось особливе - спостерігачі пишуть про апокаліпсис у Криму: БПЛА атакують звідусіль, добивають об'єкти енергетики, військові аеродроми

четвер, 25 червень 2026, 5:50

В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...