Чистым воздухом в оккупации сегодня можно подышать лишь в храме святых Владимира и Ольги. Последний оплот Украины в Крыму - блогер

У Сімферополі в храмі святих Володимира та Ольги обрізане опалення, а на службу приходить лише кілька десятків прихожан.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Фото з "Le Figaro".

"Этот уставший и измученный человек - архиепископ Симферопольский и Крымский Климент УПЦ Киевского Патриархата". Про це пише на Site.ua Олександр Дедюхін, передають Патріоти України, продовжуючи:

Он и сегодня служит в Симферополе. В храме обрезано отопление, на службы, если верить французскому корреспонденту, приходит пара десятков человек. Одна из прихожанок говорит, что чистым воздухом в Крыму сегодня можно подышать лишь на службе в храме святых Владимира и Ольги. Снаружи, по ее словам, воздух спертый и удушающий.

Великие интернет-патриоты могут много и долго рассказывать, как хорошо жить без попов, и что все зло от христианства. Но когда мы освободим Крым, думаю, стоит всем этим борцунам с религией встать перед горсткой людей, прихожан Симферопольского храма, и сказать им то же самое.

Может быть даже потопать ногами и поплеваться...А вообще, хороших выходных вам, парафияне.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...