Дальня бомбардувальна авіація перестала існувати в Україні з 2006 року. За чотири роки знищили 60 стратегічних бомбардувальників (17 Ту-22М2 та 43 Ту-22М3) і утилізували 423 ракети Х-22 до них. Понад шість тисяч людей залишилися без роботи, розповів колишній заступник командира важкої бомбардувальної авіаційної дивізії, полковник Петро Романюк, передають Патріоти України.
"Я не був на знищенні останнього бомбардувальника. І багато хто тоді з моїх товаришів по службі не захотіли бачити цей жах. Це все одно, що прийти на публічну страту свого друга", - зазначив він.
За словами полковника, ті літаки могли б досі літати: "Скільки пам'ятаю, стільки і реформували Збройні сили, у тому числі військово-повітряні. І завжди говорили, що відбувається скорочення, тому що не вистачає грошей. Закінчувався черговий етап реформування, і знову говорили, що грошей не вистачає. І потім знову... різали техніку, продавали. А ті літаки могли б досі літати, їхній ресурс не був вичерпаний".
Нагадаємо, за словами підполковника Віктора Савченко, новітні літаки Ту-22М3 спочатку були на озброєнні в Полтаві, а потім врешті-решт порізані. Важку бомбардувальну авіацію незалежної України знищували близько 10 років, як було визначено Будапештським меморандумом, підписаним у 1994 році.
"21 лютого СБУ повідомила, що росіяни почали розкачувати протести в Україні. Скажу чесно – це очікувана подія. Очікувана саме зараз, на фоні переговорів, що відбуваються. І це частина тонкої багатоступеневої гри Путіна та його оточення", - пише політте...
У Києві серед зими помітили триколісний кабріолет Polaris Slingshot 2016 року. Він є рідкісним не лише в Україні. Його фото опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram, передають Патріоти України. Американська компанія Polaris Industries спец...