Американський президент Джо Байден у своїй промові в ООН постав як затятий прихильник надання допомоги Україні. Проте адміністрація не надає обіцяної чіткої інформації Конгресу та громадськості щодо стратегії досягнення перемоги у війні. Про це пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
У рамках законопроєкту про додаткове фінансування для України Конгрес вимагав від адміністрації Байдена подати стратегію використання допомоги протягом 45 днів. Однак замість цього адміністрація затримала надання конкретних видів озброєнь або ж не забезпечила їх у необхідній кількості для того, щоб Україна могла відвоювати свої території у Росії.
Видання зазначає, що республіканці в Конгресі наполягають на потребі чіткої стратегії, яка б пояснювала, як Україна може ефективно використати надану допомогу для відвоювання територій у РФ. Застій на полі бою спричинив в США суспільний скептицизм, який загрожує подальшій підтримці України, навіть якщо виборці не бажають перемоги Путіна. Проте Байден не заповнює інформаційні прогалини.
Тому Конгрес вимагав від адміністрації ясної стратегії, і Байден усвідомлював, що без цього схвалення Конгресу на допомогу було б неможливо. Він підписав закон, погоджуючися з цією вимогою. Проте документ зі стратегією було подано лише через кілька місяців після встановленого терміну, і він виявився засекреченим. Республіканці закликають адміністрацію надати незасекречену версію, щоб громадськість могла її оцінити.
"Не варто розраховувати на те, що адміністрація виконає цей наказ до 5 листопада, якщо вона взагалі це зробить. Публічне оприлюднення може означати, що віцепрезиденту Камалі Гарріс доведеться пояснювати своє власне бачення війни перед виборами. Але поки вона цього не зробить і адміністрація приховуватиме інформацію, Гарріс розділятиме відповідальність за непослідовні дії Байдена", - підсумувало видання.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...