Еверест стає ще привабливіше: На горі з'явився Wi-Fi

Для альпіністів та служби порятунку це справді революційна новина.

Шлях на Еверест. Фото: glavcom.ua

Доступ до інтернету має життєво важливе значення, враховуючи кількість нещасних випадків на горі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Саме через потребу в екстреній допомозі у разі трагедій, які нерідко відбуваються на найвищій точці планети, поява оперативного зв’язку має надзвичайно важливе значення.

Точку доступу встановила компанія Everest Link, яка забезпечує понад 200 інших точок Wi-Fi в регіоні. До 2000 року єдиним засобом зв'язку на Евересті були листи, які іноді доставляли вертольотом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...