Якщо влада не спроможеться на самолюстрацію, буде горе: "Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину", - Сазонов

Суд виправдав екс-мера Стаханова Юрія Борисова, заарештованого в 2014 році за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Ю.Борисов. Фото: Фейсбук.

Знайомтеся, це колишній мер Стаханова Луганської області. Юрій Борисов. Радо зустрічав сепарів, допомагав організувати і провести так званий референдум. Потім попався, покидьок, в руки українських правоохоронців. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України і цитують далі:

"Сейчас оставим за скобками, сколько людей отдали жизнь, чтобы эти подонки оказались под стражей. Суд его выпустил. Не под залог, пока идет следствие, а совсем. Оправдал.

Подумаешь, референдум для российских оккупантов устроил. Не сажать же. Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину. Дно как оно есть. У меня уже нет сил писать об этом...".

Додамо, що на даний момент під вартою залишаються тільки Неля Штепа зі Слов'янська і Володимир Слєпцов з Дзержинська (Торецька), заарештовані за сепаратизм.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Володимир Зеленський відверто бреше про програму "Великого будівництва", присвоюючи результати попередніх урядів і місцевої влади

четвер, 29 липень 2021, 14:00

Розслідування на телеканалі “Прямий“ за липень 2020 року. Попри те, що в Україні зникли повідомлення про відкриття нових садочків і шкіл, вкрай поодинокі повідомлення про відкриття нових сільських амбулаторій, перше за роки незалежності наймасштабніше ...

Коли переступило за 50: Які продукти потрібно вживати, щоб продовжити молодість

четвер, 29 липень 2021, 7:50

Зберегти і фігуру і шкіру далеко за 50 років допоможуть кілька важливих продуктів. З віком метаболічні процеси в організмі сповільнюються, і переважна більшість людей починають набирати вагу. Як інформують Патріоти України, посилаючись на ЗМІ, дієтолог...