Якщо влада не спроможеться на самолюстрацію, буде горе: "Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину", - Сазонов

Суд виправдав екс-мера Стаханова Юрія Борисова, заарештованого в 2014 році за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Ю.Борисов. Фото: Фейсбук.

Знайомтеся, це колишній мер Стаханова Луганської області. Юрій Борисов. Радо зустрічав сепарів, допомагав організувати і провести так званий референдум. Потім попався, покидьок, в руки українських правоохоронців. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України і цитують далі:

"Сейчас оставим за скобками, сколько людей отдали жизнь, чтобы эти подонки оказались под стражей. Суд его выпустил. Не под залог, пока идет следствие, а совсем. Оправдал.

Подумаешь, референдум для российских оккупантов устроил. Не сажать же. Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину. Дно как оно есть. У меня уже нет сил писать об этом...".

Додамо, що на даний момент під вартою залишаються тільки Неля Штепа зі Слов'янська і Володимир Слєпцов з Дзержинська (Торецька), заарештовані за сепаратизм.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...