Ізраїльський військовий експерт дав оцінку рішенню українського командування вивести підрозділи ЗСУ з Соледару

Військовий аналітик та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін називає Соледар «м’ясорубкою для ворога» і зізнається, що у тому протистоянні не розуміє мети загарбників, зазначають Патріоти України.

Після того, як з офіційних джерел стало відомо, що українські військові покинули Соледар, бої за який точилися більше місяця, NV звернувся до військового аналітика та офіцера Армії оборони Ізраїлю Ігаля Левіна з проханням прокоментувати цю подію.

«Як і варто було очікувати, ніякого розвалу фронту або глибокого прориву з боку росіян не сталося. Генштаб України відвів частини з міста, зберігши людей, знову обираючи між землею і руїнами та живою силою, наше командування вирішило зберегти живу силу. Це грамотно і правильно.

Бійці були відведені на нові позиції, де продовжать далі тримати фронт. Не варто забувати, що Соледар вже був руїнами, там ніхто не жив фактично. Від десятитисячного населення, яке там було колись до повномасштабного вторгнення, майже нікого не залишилось. Тому просто утримувати зруйновані будівлі і шахти, втрачаючи наших бійців, сенсу не було.

Бої за Соледар були тяжкими, це була м’ясорубка для ворога. За різними оцінками, там загинули тисячі вагнерівців. Складно сказати, яку мету переслідував Пригожин і взагалі російське командування конкретно на цьому напрямку. Чи це оточення міста Бахмут, оскільки Соледар був його північним флангом, чи це була спроба Пригожина хоч якусь перемогу намалювати і показати хоч щось. Так чи інакше, це виявилось просто м’ясорубкою, де вони поклали свої штурмові частини, в підсумку не отримавши нічого. Кілька кілометрів і руїни.

Спротив триває, фронт залишається стабільним, Генштаб продовжить реалізовувати свої плани з активної оборони, як на цій ділянці, так і на сході загалом та півдні України".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Магазин електроніки Фокстрот - доставка з лояльними умовами співробітництва

неділя, 29 січень 2023, 11:39

Світ техніки та електроніки різноманітний, а велику кількість пропозицій із цієї категорії можна знайти в інтернеті, зокрема на сайті магазину Фокстрот. Різноманітність пропозицій задовольняє бажання найвибагливіших покупців. Тут є все для побуту, спор...

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...