Військовий аналітик та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін називає Соледар «м’ясорубкою для ворога» і зізнається, що у тому протистоянні не розуміє мети загарбників, зазначають Патріоти України.
Після того, як з офіційних джерел стало відомо, що українські військові покинули Соледар, бої за який точилися більше місяця, NV звернувся до військового аналітика та офіцера Армії оборони Ізраїлю Ігаля Левіна з проханням прокоментувати цю подію.
«Як і варто було очікувати, ніякого розвалу фронту або глибокого прориву з боку росіян не сталося. Генштаб України відвів частини з міста, зберігши людей, знову обираючи між землею і руїнами та живою силою, наше командування вирішило зберегти живу силу. Це грамотно і правильно.
Бійці були відведені на нові позиції, де продовжать далі тримати фронт. Не варто забувати, що Соледар вже був руїнами, там ніхто не жив фактично. Від десятитисячного населення, яке там було колись до повномасштабного вторгнення, майже нікого не залишилось. Тому просто утримувати зруйновані будівлі і шахти, втрачаючи наших бійців, сенсу не було.
Бої за Соледар були тяжкими, це була м’ясорубка для ворога. За різними оцінками, там загинули тисячі вагнерівців. Складно сказати, яку мету переслідував Пригожин і взагалі російське командування конкретно на цьому напрямку. Чи це оточення міста Бахмут, оскільки Соледар був його північним флангом, чи це була спроба Пригожина хоч якусь перемогу намалювати і показати хоч щось. Так чи інакше, це виявилось просто м’ясорубкою, де вони поклали свої штурмові частини, в підсумку не отримавши нічого. Кілька кілометрів і руїни.
Спротив триває, фронт залишається стабільним, Генштаб продовжить реалізовувати свої плани з активної оборони, як на цій ділянці, так і на сході загалом та півдні України".
Цю старозавітну святиню, як оповідає Біблія, було створено ізраїльтянами за наказом Бога незабаром після закінчення єгипетського полону приблизно в 13 столітті до нашої ери. Згодом Мойсей помістив сюди скрижалі з 10 заповідями. Центральне розвідувальне...
27 березня (9 квітня за старим стилем) вшановують пам'ять Матрони Солунської, яка жила в III-IV століттях і постраждала за християнську віру. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Венедикта, а також благовірного великого князя Київського...