Вранці 20 лютого стало відомо, що польські протестувальники вкотре розсипали українське зерно на колії, а вже в другій половині дня повністю заблокували три пункти пропуску на кордоні з Україною. На тлі цієї ситуації Камалія розповіла про інцидент, який трапився з нею у Варшаві. Зокрема, співачка опублікувала в Instagram пост, у якому поділилася подробицями, а також в цілому висловилася про стосунки між українцями і поляками, передають Патріоти України.
На думку артистки, проблема заключається не лише у блокуванні кордонів, але й в інших сферах. "На початку війни я завзято брала участь у допомозі нашим біженцям у Польщі. Теплота та підтримка, надані польським народом українським сусідам у облозі, були вражаючими. Однак війна розтяглася на роки, і відбулося помітне зрушення стосунків. Колись щира підтримка почала слабшати, ознаки втоми очевидні", - пише Камалія.
Далі у дописі виконавиця поскаржилася на роботу таксі на Варшавському вокзалі, куди прибувають потяги з Києва. Так, коли вона замовила машину з вокзалу до аеропорту, то водій попросив зависоку ціну: сума істотно відрізнялася від звичайної.
"Поїздка довжиною близько 14 кілометрів зазвичай триває 25 хвилин. Після прибуття в аеропорт таксист зажадав 840 злотих, що відповідає 200 євро, - розповідає відома українка. - Це різко контрастує з 40-50 злотими, звичайною вартістю проїзду. Після нетривалої суперечки та наших погроз залучити поліцію, ми заплатили таксистові 100 злотих, що вдвічі перевищує звичайну вартість проїзду: так запевнив нас польський друг".
Наостанок Камалія порадила користувачам заздалегідь обговорювати з водієм ціну поїздки, щоб потім не опинитися в неприємній ситуації. За її словами, не всі польські таксисти мають лічильники, і дехто використовує свої хитрощі, аби завищити суму та обійти законодавство.
Тим часом у коментарях під постом думки людей розділилися. Одні закликають не розхитувати тему ворожнечі, адже таких водії можна зустріти всюди, і захиститися від них можна, якщо користуватися мобільними додатками популярних служб таксі. Інші, навпаки, згодні з думкою, що після двох років повномасштабної війни ставлення до українців у Польщі змінюється. Ось деякі коментарі юзерів стосовно цієї теми:
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...