КГБіст їздив до Москви святкувати 75 років "пабєди" і назад до Харкова пер 50 "пам'ятних медалей", - політтехнолог Голобуцький

"СБУ затримала на кордоні України і Росії ветерана загону спецназу КГБ СССР «Каскад», учасника радянської інтервенції в Афганістані, колишнього заступника ген.директора харківського заводу ім. Малишева Михайла Ісаєва: КГБіст їздив до Москви святкувати 75 років "пабєди" і назад до Харкова пер 50 "пам'ятних медалей", які місцевим ветеранам передали ветерани з російського Бєлгорода", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тепер старого КГБіста звинувачують за ст 436-1 у виготовленні і розповсюдженні комуністичної, нацистської символіки і пропаганді тоталітарних режимів, що загрожує 10 роками позбавлення волі. Група харківських адептів побєдобєсія жаліється, що Ісаєва та інших совкодрочерів "майже 10 годин промурижили на кордоні, обшукували машину, погрожували".
--
Звісно, ні на які 10 років він не сяде - на жаль. Але сам підхід абсолютно правильний. Кремль в найкращих шпигунських традиціях використовує для поширення своєї пропаганди представників "безневинних і цілком не підозрілих" груп населення: старі, діти, вагітні, хворі... Хто там ще? Але від цього ворожа пропаганда не перестає бути ворожою, а злочин не перестає бути злочином.

Обшук вже сам по собі непоганий профілактичний захід. Всі ці адепти "адіннарот" мають в результаті просто боятись порушувати закон. Цього буде цілком достатньо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Дованговались: россиян и жителей ОРДЛО готовят к новому статусу", - Степова

середа, 12 серпень 2020, 0:10

Про свої досягнення в новинах в країні росіяни говорять мало, ретельно зважуючи і просіюючи центральноканальні новини. Тому перли типу "Вологодська область вийшла в лідери РФ по вошам" можна прочитати виключно на місцевих сайтах. Про це у своєму блозі ...