Так, на кількох фото зображено майже повністю порожні холодильники та стелажі в радянських універсамах в 1989-1991 роках. Водночас на одному з них ще й видно нові електронні ваги, впроваджені через те, що продавці нібито нерідко обдурювали покупців.
Ще на ряді знімків видно величезні черги під магазинами і в них, зокрема і за якимось дефіцитним товаром, приблизно у той ж період.
Крім продуктових магазинів, їжу можна було ще купити і на ринках, де час від часу траплялися свіжі овочі і відносно непогане м'ясо. Але там процвітала антисанітарія. Хоча в той час це нікого особливо не хвилювало – головне, що на ринках можна було купити хоч якусь їжу.
В останні роки існування СРСР дефіцит або повна відсутність товарів спостерігалося не тільки в продуктових магазинах, але і в промтоварних, наприклад, взуттєвих. Торгівля промтоварами тоді часто проходила так: пускався слух про те, що десь "викинуть" щось нормальне, він відразу ж розлітався містом, і біля цього магазину моментально утворювалася величезна черга, люди в якій стояли ночами, змінюючи один одного.
Також існували так звані "люксові" магазини, в які теж зазвичай були величезні черги.
На фото були зображені і радянська перукарня, і навіть їдальня в 1989 році.
Журналіст пропагандистського телеканалу "Матч ТВ" і радник міністра спорту РФ виділив кілька проблем російського суспільства, серед яких також назвав "раболіпство і чиношанування". "Головні проблеми Росії? Їх же, як відомо, дві: дурні й дороги. Можна щ...
"У росіян немає жодної причини для того, щоб прагнути до миру. У росіян є багато причин для того, щоб далі вести війну. Економічні, ідеологічні, політичні - в наявності", - пише український письменник Ян Валетов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук",...