
Так, на кількох фото зображено майже повністю порожні холодильники та стелажі в радянських універсамах в 1989-1991 роках. Водночас на одному з них ще й видно нові електронні ваги, впроваджені через те, що продавці нібито нерідко обдурювали покупців.


Ще на ряді знімків видно величезні черги під магазинами і в них, зокрема і за якимось дефіцитним товаром, приблизно у той ж період.


Крім продуктових магазинів, їжу можна було ще купити і на ринках, де час від часу траплялися свіжі овочі і відносно непогане м'ясо. Але там процвітала антисанітарія. Хоча в той час це нікого особливо не хвилювало – головне, що на ринках можна було купити хоч якусь їжу.




В останні роки існування СРСР дефіцит або повна відсутність товарів спостерігалося не тільки в продуктових магазинах, але і в промтоварних, наприклад, взуттєвих. Торгівля промтоварами тоді часто проходила так: пускався слух про те, що десь "викинуть" щось нормальне, він відразу ж розлітався містом, і біля цього магазину моментально утворювалася величезна черга, люди в якій стояли ночами, змінюючи один одного.




Також існували так звані "люксові" магазини, в які теж зазвичай були величезні черги.


На фото були зображені і радянська перукарня, і навіть їдальня в 1989 році.


На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...