
Бійці ООС продовжують плідно допомагати окупантам дотримуватись перемир’я та угод по відведенню бронітехніки з передової. Про крайній випадок станом на вчора повідомив військовий та блогер Анатолий Штефан Штирлиц, зазначають Патріоти України
Інцидент, за даними військового, трапився минулої п’ятниці, 8 лютого. Терористи обрушили на позиції ЗСУ вогонь з озброєння БМП-1 і сильно про це пошкодували. Вогнем у відповідь ворожа техніка була оперативно знищена, відновленню не підлягає.
«Позавчора представники російсько-окупаційних військ скинули заявку воїнам ОСам про надлишкову військову техніку на Світлодарській дузі. Над цікавою пропозицією бійці міркували не довго. Результатом вдалого другого пострілу у окупантів стало на одну БМП менше, а хлопці чекають на інші цікаві заявки. Все буде Україна і перемога за нами!», - написав офіцер у соцмережі.

26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...