Хіти тижня. Если РФ попытается устроить повторное вторжение, то увидит, как украинцы за свою землю воюют. Будет война такая, что никому мало не покажется, - Муждабаєв

Що стосується українців, то був уже момент перевірити, як українці зустрічають гостей зі зброєю, наголосив журналіст.

Айдер Муждабаєв. Фото:ATR - TV Channel

Якщо РФ збереться влаштувати повторне вторгнення в Україну, її чекає "війна така, що нікому мало не здасться". Про це заявив журналіст Айдер Муждабаєв в інтерв'ю Delfi, передають Патріоти України.

Что касается украинцев, то был уже момент проверить, как украинцы встречают гостей с оружием. Если еще раз попробуют - еще раз увидят, как украинцы за свою землю воюют. В Украине никаких иллюзий и сомнений нет по поводу того, что может сделать Россия" , - упевнений журналіст.

Муждабаєв вважає, що, незважаючи на багато проблем всередині країни, Україна зможе дати відсіч ворогу. "Можно говорить, что там тяжело экономически, да, тяжело. Есть проблемы, коррупция, да - это постсоветская страна с во многом постсоветской элитой, но в чем есть консенсус - за Украину будут воевать. Это не будет поход по дороге с российским флагами, хлебом и солью.

Я думаю, что российское командование и политическое руководство, несмотря на все свое безумие, это осознает. Там будет война такая, что никому мало не покажется, если кто-то двинется дальше", - зазначив він.

"Это не та Украина, которая лежала без сознания, когда у нее отнимали Крым и Донбасс. И это нужно иметь в виду всем, кто хочет повоевать в Украине", - додав Муждабаєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Між вогнем і парканом з колючого дроту: Стадо оленів чудом врятувалося з вогняної пастки (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 7:50

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися. В американському штаті Монтана стадо оленів потрапило в пастку між вогнем і парканом з колючого дроту. Про це повідомляє Telegram-канал Life SHOT, інформують Патріоти України. . Відзнач...

Суто українські предмети побуту, які використовуються і на сьогодні (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 7:30

Навіть прості побутові речі використовували сторіччя тому. Творці велосипеда чи літака справді мали докласти багато зусиль, щоб втілити задум в життя. А от зараз придумати щось просте й величне складніше. Навіть прості побутові речі використовували ст...