В той час, як Європа і США оплакують тисячі жертв ненаситного китайського вірусу Ковід-19, багато українців переконані, що проблема перебільшена, ризики мінімальні і карантин – експеримент влади над громадянами і бажання вбити економіку, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
Чесно кажучи, думок, чому коронавірус – це не таке велике зло, яким його малюють, багато різних і дуже барвистих. Частина громадян відкидають нову реальність, світова, так і власна статистика для них – це лише цифри.
Народ, як і раніше думає, що в зоні ризику тільки хворі люди похилого віку, а їм, молодим та здоровим, боятися нічого. І плювати на те, що небезпечний Ковід-19 вбиває навіть тих, у кого не було скарг на здоров'я.
У той же час в Україні вже підтвердили 1319 випадків COVID-19, хвороба вбила 37 наших громадян.
Загалом, влада весь час посилює карантин, щоб зупинити пандемію коронавірусу, а українці, як у тому анекдоті – ви у вікно, а ми у двері, ви у двері, а ми через вікно.
Сьогодні, 6 квітня, в силу вступили нові правила. Українців зобов'язали перебувати в громадських місцях у масках. Якщо відсутні засоби захисту, то можна отримати штраф.
Відтепер заборонено дітям до 14 років перебувати у громадських місцях без супроводу дорослих.
Відтепер заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові і прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності.
Не можна виходити на вулицю без документів і можна ходити разом у кількості не більше двох осіб.
Список заборон, насправді, великий. За порушення – неприємний сюрприз у вигляді штрафів від 17 до 34 тисяч гривень та навіть кримінальна відповідальність.
В соцмережах з цього приводу багато різних думок:
Викладачка Ярина Ключковська згадала цитату з науково-фантастичного роману, яка точно описує будь-які спроби комунікації з росіянами. Нею Ключковська поділилася на сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "«…політики, які підлизуються до росіян...
Український письменник Андрій Кокотюха зауважив на цікавому феномені довкола російської музики. Вважає, що мета прослуховування російської музики полягає у демонстрації світу своєї інакшості, тому деякі обирають слухати її не в навушниках, а на загал. ...