Хіти тижня. Катастрофа українського літака в Ірані: Військовий вказав на неузгодження в заяві іранського генерала

Лук'янов також припустив, що "найцікавіше почнеться, коли візьмуться розбирати як трапилася помилка ідентифікації і хто налаштовував запитувач, і чиї розрахунки були в комплексній системі ППО".

Військовослужбовець ЗСУ Ігор Лук'янов пояснив, в чому полягають протиріччя в заяві командувача ВПС Ірану і бригадного генерала Аміра Алі Хаджизаде про удар по українському літаку, який було збито в небі над Тегераном 8 січня, в результаті чого загинули 167 осіб, в тому числі 11 українців. Про них він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Рішення на відкриття вогню приймає не оператор, а в кращому випадку командир бригади, в особливих умовах він може делегувати такі повноваження, але не оператору точно, він не володіє інформацією для цього, припустимо, що це було саме так, але головне питання як оператор може ідентифікувати ціль?" - пише військовий.

Лук'янов також припустив, що "найцікавіше почнеться, коли візьмуться розбирати як трапилася помилка ідентифікації і хто налаштовував запитувач, і чиї розрахунки були в комплексній системі ППО".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Если даже после такого в Украине не произойдет перемен, значит, у этой страны нет будущего", - блогер

неділя, 5 квітень 2020, 1:00

"Если даже после всего того, что сейчас происходит в экономике Украины, не проведут судебную реформу, не разгонят половину никому не нужных чиновников, сократив затраты бюджета, не посадят воров, которые тырили из бюджета оборонки, не арестуют мародеро...

"Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого": Політтехнолог про концерт Малініна, якого очікують після карантину в Херсоні

неділя, 5 квітень 2020, 0:30

Залишок квитків у касі вже досить скромний... "І про високодуховне: на сьомому році війни Україною одразу після завершення карантину пронесе тур "народного артиста України Алєксандра Малініна" (звання дав Кучма), співця "русского мира", що давно мешкає...