Хіти тижня. Катастрофа українського літака в Ірані: Військовий вказав на неузгодження в заяві іранського генерала

Лук'янов також припустив, що "найцікавіше почнеться, коли візьмуться розбирати як трапилася помилка ідентифікації і хто налаштовував запитувач, і чиї розрахунки були в комплексній системі ППО".

Військовослужбовець ЗСУ Ігор Лук'янов пояснив, в чому полягають протиріччя в заяві командувача ВПС Ірану і бригадного генерала Аміра Алі Хаджизаде про удар по українському літаку, який було збито в небі над Тегераном 8 січня, в результаті чого загинули 167 осіб, в тому числі 11 українців. Про них він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Рішення на відкриття вогню приймає не оператор, а в кращому випадку командир бригади, в особливих умовах він може делегувати такі повноваження, але не оператору точно, він не володіє інформацією для цього, припустимо, що це було саме так, але головне питання як оператор може ідентифікувати ціль?" - пише військовий.

Лук'янов також припустив, що "найцікавіше почнеться, коли візьмуться розбирати як трапилася помилка ідентифікації і хто налаштовував запитувач, і чиї розрахунки були в комплексній системі ППО".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

середа, 2 грудень 2020, 12:00

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року,...

Аніта Луценко у нижній білизні надихнула прихильників не налягати на цукерки та солодощі

середа, 2 грудень 2020, 11:59

Відома тренерка - відмінний мотиватор для спортивних досягнень. Цього разу знаменита тренерка вирішила надихнути своїх фоловерів не налягати на цукерки та солодощі, чого так хочеться в осінні та зимові дні, а зайнятися фігурою. Аніта показала знімок, н...