Хіти тижня. Катастрофа українського літака в Ірані: Військовий вказав на неузгодження в заяві іранського генерала

Лук'янов також припустив, що "найцікавіше почнеться, коли візьмуться розбирати як трапилася помилка ідентифікації і хто налаштовував запитувач, і чиї розрахунки були в комплексній системі ППО".

Військовослужбовець ЗСУ Ігор Лук'янов пояснив, в чому полягають протиріччя в заяві командувача ВПС Ірану і бригадного генерала Аміра Алі Хаджизаде про удар по українському літаку, який було збито в небі над Тегераном 8 січня, в результаті чого загинули 167 осіб, в тому числі 11 українців. Про них він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Рішення на відкриття вогню приймає не оператор, а в кращому випадку командир бригади, в особливих умовах він може делегувати такі повноваження, але не оператору точно, він не володіє інформацією для цього, припустимо, що це було саме так, але головне питання як оператор може ідентифікувати ціль?" - пише військовий.

Лук'янов також припустив, що "найцікавіше почнеться, коли візьмуться розбирати як трапилася помилка ідентифікації і хто налаштовував запитувач, і чиї розрахунки були в комплексній системі ППО".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Помста за СРСР: На Росії озвучили страшний прогноз щодо нової війни Путіна

понеділок, 17 лютий 2020, 9:36

При цьому не уточнюється, з ким саме буде воювати Росія. Відомий російський політолог Валерій Соловей, який раніше заявив, що 2019 рік був останнім спокійним роком Росії, вважає, що Кремль спробує взяти реванш за розвал Радянського Союзу і, ймовірно, н...

Пророчі слова: Дії дружини принца Гаррі передбачали вже давно

понеділок, 17 лютий 2020, 9:24

Меган Маркл знову опинилася в центрі обговорень. У минулому році Грір сказала про Маркл: "Я сподіваюся, що вона втече, але, можливо, вона візьме Гаррі з собою". Також Грір розповіла про те, як вони можуть "скотитися в повну невідомість".Також Грір вваж...