Хіти тижня. Зірки говорять: Названо найсильніший знак Зодіаку

Представники цього знаку вміють чекати, здатні адекватно оцінити ситуацію і власні можливості.

Під значенням "сильна людина" мається на увазі моральна стійкість, сила духу і психологічна невразливість людини, народженої в певний період. Астрологи розповіли, який знак Зодіаку найсильніший, передають Патріоти України з посиланням на Подробности.

Отже, на першому місці опинився Козеріг. Це не просто найсильніший знак зодіаку. Козеріг — це людина-акумулятор, що черпає силу з якогось загадкового внутрішнього джерела.

Представники цього знаку вміють чекати, здатні адекватно оцінити ситуацію і власні можливості. Якщо очевидно, що прямо зараз краще не лізти кудись, відійти в сторону, зачекавши на більш підходящий момент, Козеріг так і зробить, і плювати, що про нього подумають.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вірмено-азербайджанський конфлікт: Україна та Євросоюз відреагували на загострення ситуації в Карабаху

неділя, 27 вересень 2020, 16:24

ЄС закликає Вірменію та Азербайджан до переговорів. Міністерство закордонних справ України відреагувало на поновлення бойових дій на кордоні Азербайджану та Вірменії. Реакцію дипломатів опублікували на сторінці відомства у Twitter, передають Патріоти У...

Розруха, тлін і безвихідь, або Непривабливість сучасної Росії (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 16:12

Розбиті дороги, будинки, що не бачили ремонту багато років, відсутність тротуарів ... Для сучасної молодої людини важливо мати можливість поїхати на вихідні, наприклад, в Прагу. Вона хоче пити каву у Відні і істи тістечка в Парижі. Для неї світ навколо...