Щоб з'ясувати це, біологи австралійського Квінслендського університету спостерігали за поведінкою 94 груп горбачів (Megaptera novaeangliae) як безпосередньо, так і з допомогою акустичного моніторингу, міток і т. і, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені помітили, що кити активно стрибають і виробляють масу шуму тоді, коли неподалік від них – в межах 4000 м – знаходиться інша група горбачів. Якщо відстань більше цього, така активність різко спадає. Звіт про роботу опубліковано в журналі Marine Mammal Science, у статті вчені припускають, що справжня функція цієї поведінки – соціальна.
За цією версією, стрибки та супутні їм звуки служать засобом комунікації для різної групової діяльності. Насправді, за словами авторів роботи, кити охочіше стрибають і шумлять тоді, коли відбувається поділ чи об'єднання груп, або до групи китів приєднується новачок.
Журналіст Віталій Портников заявив, що Дональд Трамп обрав інший підхід щодо припинення вогню на російсько-українському фронті - через поступки диктатору Путіну. Про це він сказав в етері "Еспресо", передають Патріоти України. «Я взагалі вважаю, що Дон...
Пілоти FPV підрозділу WORMBUSTERS 414-ої бригади СБС ліквідували російського загарбника. Відповідним відео поділився у себе у соцмережах командувач Сил безпілотних систем майор Роберт Броуді, інформують Патріоти України. Увага! Не рекомендовано до пере...