"Колосальна образа Москві": Пекін невипадково повернув російським містам на своїх картах китайські назви

Пекін невипадково повернув китайські назви для низки російських міст і території Далекого Сходу на своїх картах якраз перед візитом Сі Цзіньпіна до Москви. Йдеться про китайські території, приєднані Російською імперією у ХІХ столітті. Таку думку висловив російський опозиціонер і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Експерт наголошує, що це невипадково сталося якраз перед візитом Сі до Москви. На його думку, це колосальна образа, завдана Москві. "Це не випадково зроблено саме в ці дні, коли російська влада відчайдушно залежить від Пекіна: сподівається на приїзд, на його політичну підтримку. Вони чудово розуміють, що в цій атмосфері в Москві ніхто не пікне", – каже російський опозиціонер.

Піонтковський зауважив, що Кремль "проковтнув" образу, адже ніхто з російських пропагандистів чи дипломатів не відреагував на інцидент. "Після того, як половина Сибіру названа китайськими іменами – де Марія Захарова, велика російська патріотка, вона бухає з того часу і не могла вийти? Навіть у телеграм-каналах мовчання. А мовчання – це знак згоди, отже, вже половина справи зроблена. Москва промовчала, отже, вона наполовину визнала, що ця територія анексована", – вважає він.

Експерт певен: китайській владі зараз найголовніше, аби їхній "агент" Путін утримався при владі. "Китайці розуміють, що хто б не прийшов до влади (у Росії. – Ред.) – навряд чи прийдуть якісь європейсько орієнтовані ліберальні частини суспільства, скоріше якісь націоналістичні та ліві – всі вони звинувачуватимуть Путіна у здаванні національних інтересів Китаю. Вони втратять свого найціннішого агента, їм треба зберегти його при владі. З цим приблизно Сі і прийде до Зеленського, якщо він приїде до Києва", – підсумував Піонтковський.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...