Маккейн розкрив сьогоднішню суть Росії, зрозумівши, що Путін набагато страшніший за ІДІЛ - політолог

Для України дуже важливо, що в західному політикумі є такі впливові і принципові постаті, як сенатор Маккейн. На жаль, їх ще не настільки багато, щоб вони складали критичну масу розуміння на Заході справжньої суті путінської Росії.

Джон Маккейн. Фото:charter97.org

"Сенатор Джон Маккейн вже давно підтримує Україну і очевидно він розуміє, якою є справжня ситуація в одній з пострадянських країн, де комуністична еліта замінена на олігархічну. Людині, яка сама майже 6 років провела у в’єтнамському полоні, не потрібно пояснювати того, що є насправді, що таке комунізм і посткомунізм." Про це пише у своєму блозі політолог Віктор Каспрук, передають Патріоти України, продовжуючи:

Виходячи з цього свого негативного досвіду він цілком усвідомлює, що на сьогодні Путін є набагато страшніший за ІДІЛ, тому що сама ІДІЛ великою мірою інспірована путінською ФСБ і колишньою КДБ, яка має потужну і розгалужену агентурну мережу на Близькому Сході.

Для України дуже важливо, що в західному політикумі є такі впливові і принципові постаті, як сенатор Маккейн. На жаль, їх ще не настільки багато, щоб вони складали критичну масу розуміння на Заході справжньої суті путінської Росії.

Заява такої авторитетної людини, як Джон Маккейн показує, що на Заході все більше і більше політиків та політичних сил переконуються в тому, що Росія несе загрозу не тільки Україні та іншим європейським державам, а й в цілому всій західній цивілізації.

Коріння цих зв’язків Путіна з ІДІЛ сягають ще минулих часів. У радянські часи в Москві функціонував Університет дружби народів (тепер Російський університет дружби народів). До цього університету після деколонізації Африки і Близького Сходу масово набиралась молодь з бідних сімей, яка проходила там спочатку курс вивчення російської мови, а потім курс навчання.

Значна частина цих студентів ставала в майбутньому агентами впливу КДБ, а в більшості випадків – безпосередніми агентами КДБ, які були на певний час “законсервовані” в близькосхідному регіоні та країнах Африки. Тому Росія мала потужний вплив в цій частині планети.

Зараз Москва “розконсервувала” велику частину своєї агентурної мережі і через цю агентуру намагається впливати на перебіг подій на Близькому Сході.

ІДІЛ, в свою чергу, потрібна Росії для того, щоб маніпулюючи та лякаючи його загрозою, виторговувати у Заходу преференції. При цьому сподіваючись отримати індульгенцію на війну в Україні, на агресію проти Грузії, Молдови і можливо в майбутньому й інших країн пострадянського простору.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Страшная болезнь Владимира Путина: что скрывают кремлевские врачи и при чем тут Украина", - Рибніков

субота, 24 липень 2021, 12:00

Липень 2020 року дав привід знов згадати за поганеньке здоров'я фюрера Четвертого рейху. Как известно, кремлевские врачи не скрывают ничего, и от этого все слухи, однако постоянные попытки заокеанской военщины заразить президента России еще более болез...

"10% выпускников "генеральской" военной академии не имеют статуса УБД" - волонтер Донік

субота, 24 липень 2021, 10:51

Все "отпышались" тем, что Михаил Драпатый получил в военной академии шпагу, как лучший выпускник? Погордились? Хватит. А теперь немного реальности, которую от нас прячет Руслан Борисыч Хомчак и министр обороны. В этом году из военной академии (Інститут...