Машини навчились передбачати, що чекає людину у найближчі роки

Вчені університету Аделаїди в Австралії вдосконалили здатність комп’ютерів до прогнозування тривалості життя пацієнта за допомогою знімків органів.

Фото: fakty.ictv.uaШтучному інтелекту вперше вдалося вивчити знімки грудних клітин 48 осіб і передбачити, хто з них помре протягом 5 років, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«У нашому дослідженні ми вивчили можливість застосування глибокого навчання – методу, завдяки якому комп’ютер може вчитися розуміти та аналізувати зображення. Результати дозволяють припустити, що комп’ютер навчився розпізнавати комплексні прояви захворювань», – розповів доктор Люк Окден-Райнер.

Дослідники підкреслили, що найбільш впевнені передбачення були зроблені хворим емфіземою і застійною серцевою недостатністю.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Між вогнем і парканом з колючого дроту: Стадо оленів чудом врятувалося з вогняної пастки (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 7:50

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися. В американському штаті Монтана стадо оленів потрапило в пастку між вогнем і парканом з колючого дроту. Про це повідомляє Telegram-канал Life SHOT, інформують Патріоти України. . Відзнач...

Суто українські предмети побуту, які використовуються і на сьогодні (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 7:30

Навіть прості побутові речі використовували сторіччя тому. Творці велосипеда чи літака справді мали докласти багато зусиль, щоб втілити задум в життя. А от зараз придумати щось просте й величне складніше. Навіть прості побутові речі використовували ст...