"Медведчук і Ко не облишать свої наміри повернути Україну до московського стійла - ці обскуранти заспокояться, лише коли упокояться" - блогер

Реальні судові вироки стосовно спільників Януковича-Путіна мали бути винесені давно. Весь безлад, який сьогодні відбувається - так чи інакше є наслідком того ганебного всепрощенства.

Путін і Медведчук. Ілюстрація:osvita.mediasapiens.ua"Сподіваюсь, після випадку з Рубаном, теперішня влада нарешті збагне, що пакт про ненапад між елітами не діє відтоді, як вона сама розірвала його у 2014-му році, і що єдиний спосіб не наражатися на небезпеку проросійського силового перевороту в країні - остаточно знищити ті самі еліти, які потрібно було знищити відразу після Майдану." Про це пише у своєму Facebook блогер, журналіст Сергій Іванов, передають Патріоти України, продовжуючи:

Я не маю на увазі фізичне винищення, позаяк момент фактичного безвладдя, коли б світ зрозумів і перетравив розправу над катами Майдану, було змарновано, і вже не має значення, як це відбулося - через недбалість, наївність, договірняк, страх чи гроші. Але реальні судові вироки стосовно спільників Януковича-Путіна мали бути винесені давно. Весь безлад, який сьогодні відбувається - так чи інакше є наслідком того ганебного всепрощенства.

Не знаю, як це зробити зараз - правових підстав для здійснення якісних, обґрунтованих репресій (нехай вас не лякає це словосполучення) стає дедалі менше. Але якщо хтось вважає, що Медведчуки, Льовочкіни, Добкіни, Бойки і Мураєви колись облишать свої наміри повернути Україну до московського стійла, нехай не спокушається - ці обскуранти заспокояться, лише коли упокояться.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Куртку дозволили лишити собі": Фотожаби дня

середа, 19 травень 2021, 0:00

У вівторок, 18 травня, Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні звільнила міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашка і міністра інфраструктури Владислава Кр...

"Кто больше даст, тому и прислуживаем": Сніжана Єгорова зробила зізнання на каналі Медведчука

вівторок, 18 травень 2021, 23:42

"Видатна українська акторка" Снєжана Єгорова здійснила камін-аут на медведчуківському "Першому незалежному": "Кто больше даст, тому и прислуживаем". Хоча чи можна вважати камін-аутом повідомлення про те, що і так всі знають?", - написав політтехнолог О...