Російські військові, які пробралися трубою в тил ЗСУ в Курській області, зазнали важких ускладнень. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України.
Як зазначається, російські підрозділи залізли в невикористаний газопровід, намагаючись подолати більшу відстань непоміченими, щоб несподівано атакувати українські позиції на Курщині. ЗСУ помітили ворога та вбили близько 100 російських воїнів.
За даними видання, у солдатів, які вижили, почалися серйозні проблеми з легенями. Основна версія – важке отруєння метаном. «Це стан, як за важкої форми Covid. Ми не знаємо, як їх лікувати», – прокоментував один із лікарів.
Нагадаємо, російські штурмовики просочилися в бік міста Суджа в Курській області по трубі газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород». Зазначається, що у штурмі українських позицій на Курщині в бік Суджі взяли участь близько сотні росіян. У наступі також задіяні північнокорейські військові.
Як пише «УП», Сили оборони знали про наміри ворога, а втім, більший акцент українське командування зробило на ситуації довкола Курилівки, що на південь від Суджі. Пізніше офіцер Збройних сил України Мирослав Гай повідомив, що українські десантники знали про плани ворога, а тому зіграли на випередження та організували засідку для окупантів. За його словами, у вирішальний момент вихід із труби газопроводу завалили, що унеможливило евакуацію ворожої групи.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...